Hledáte moderní a stylové svítidlo do bytu? Zkuste křišťálový lustr!

Nezdá se vám to a myslíte si, že křišťálový lustr se do moderního bytu nehodí? Opak je pravdou! Křišťálový lustr, jakožto klasický prvek, který můžete znát zejména jako jedinečné designové kousky z minulých století, totiž proniká také do moderních interiérů. Vytvoří zajímavý kontrast, přičemž se stane prvkem poutajícím pozornost, a to v dobrém slova smyslu. Klíčem vždy je, umět vše vhodně zkombinovat.

Moderní a stylové lustry

Kromě vhodné kombinace interiérových prvků je klíčem také kvalita samotného lustru. Pokud si pořídíte kvalitní výrobek, je to na něm vždy vidět. A kvalitu dokáže každý ocenit a co je hlavní, vždy dobře vypadá. K dispozici jsou navíc i moderní křišťálově lustry, které jdou se současným designem a prvky křišťálu vhodně komponují do moderních designových kreací. Takový lustr se potom stane doslova ozdobou každé místnosti, pro kterou jej vyberete. Charakteristikou moderních křišťálový lustrů jsou:
  • Minimalistické tvary
  • Elegantní provedení
Každý model čerpá svou inspirace někde jinde. Můžete se setkat s jednoduchým ozdobným vzorem, které nacházejí inspiraci v minimalistických dvourozměrných tvarech. Stejně tak se můžete setkat s bohatěji zdobenými lustry, které přesto zůstávají moderně-elegantní. V nepřeberné nabídce různých provedení si zkrátka vybere každý.

Klasika, která zaujme každého

Jestliže jste spíše na klasiku, která se rovněž dá velmi vhodné kombinovat do moderních interiérů, jak jsme zmínili již v úvodu našeho článku, můžete vyzkoušet něco extravagantnějšího. Třeba křišťálové lustry Maria Terezia, které pokračují v odkazu tereziánských lustrů. Ty svým jedinečným designem ohromovaly už od 18. století a dnes se mohou vyjímat také ve vašem bytě. Velmi vkusně kombinují funkčnost a dekorativní prvky, které z nich dělají jedinečný interiérový doplněk.

Publikováno: 01. 11. 2022

Kategorie: Interiér

Autor: administrator