Jaké obrazy jsou dnes hitem?

Vybíráte obraz na stěnu a nejste si jisti, jaký by byl ten pravý? Možností je celá řada. Je jenom na vás, kam ho chcete umístit a jaký bude jeho primární účel. Mezi hlavní místnosti dnes patří:
  • Obývací pokoj
  • Ložnice
  • Kuchyně
Pokud nemáte představu o tom, jakou variantu zvolit, podívejte se společně s námi na to, co patří mezi největší hity tohoto segmentu a s čím rozhodně nešlápnete vedle.

Motiv obrazu

Začneme tím nejdůležitějším. Tedy tím, co konkrétně na obraze uvidíme. Možných variant, které dnes patří mezi oblíbené, je celá řada. Když hledáte moderní obrazy na stěnu do interiéru, určitě vás nezklamou abstraktní motivy, které jsou velkým hitem. I když nemusí nic znamenat, mohou vypadat skvěle. Pokud jste více milovníkem klasiky, zkuste třeba přírodu. Ani ta rozhodně nezklame. Pokud jde o různé krajiny, mohou dokonce příjemně uklidňovat.

Velikost obrazu

Zde musíme říci, že ta musí primárně odrážet velikost stěny, na kterou chcete tento obraz umístit. Hitem mohou být nejenom menší a levné obrazy do obýváku, které si umístíte třeba nad gauč. Pokud máte k dispozici větší prostor, nekupujte jeden celistvý obrovský obraz. Hitem jsou dnes vícedílné obrazy, které jsou umístěny blízko sebe a tak stále vytvářejí jeden celistvý motiv. Toto řešení se může skládat hned z několika konkrétních dílů a zaujme také tím, že na první pohled bude opravdu dokonale vypadat.

Realizace obrazu

Nyní se podívejme na samotný motiv. Pokud máte jasno v tom, co přesně hledáte, nezapomínejte zohlednit také realizaci obrazu. Pokud máte raději klasiku, neváhejte a nechte se uchvátit tím, co přináší umění v malovaných obrazech. Ty nikdy neomrzí. Jít lze ale i cestou modernější. S čím je spojena? Není to nic jiného, než fotografie. Pokud je skutečně povedená, a umístěná v kvalitním rámu, může i ta patřit mezi něco, s čím zaručeně vedle nešlápnete.

Publikováno: 30. 04. 2017

Kategorie: Interiér | Interiér

Autor: administrator

Tagy: moderní obrazy | obrazy na zeď