Jak získat přízeň kočky? Dopřejte ji špičkové krmivo!

Kočky jsou fascinující stvoření a přestože nejsou ani zdaleka tak loajální jako psi, patří k nejrozšířenějším domácím mazlíčkům. Kdo ví, proč nás tak přitahují – dost možná s nimi sympatizujeme kvůli jejich osobitému charakteru a nezávislosti. Získat kočičí přízeň není snadné, ale na druhou stranu ani nemožné. Budete-li svému svěřenci dávat najevo náklonnost, dost možná si vás zamiluje. A protože láska prochází žaludkem, nesnažte se číču či kocoura šidit a vsaďte na kvalitní krmivo pro kočky. V posledních letech se výrazně zlepšil přístup ke stravování. Studie jasně prokazují, že prim již nehraje cena, ale poměr vůči kvalitě. No a v případě kočičího krmení postupujte úplně stejně. Nesnažte se za každou cenu ušetřit a naopak se zajímejte o to, jestli mají vybrané granule pro kočky optimální složení. Kočky sice pozřou kde co, ovšem do perfektní kondice je dostane pouze zdravá a vyvážený strava.

Nejlepší značky krmiva pro kočky

Buďme však trochu konkrétnější. Na trhu je nespočet značek a ještě více produktů. Rovnou se vyhněte extralevným „noname“ krmivům, které na vás čekají hned vedle rohlíků v supermarketu. Zaměřte se na špičkové granule a konzervy od výrobců jako Carnilove, Moewing Heads, Arcana, Orijen nebo Annamaet. Ty obsahují spoustu kvalitního masa a další důležité suroviny. Za zmínku stojí i to, že díky špičkovému krmivu zajistíte prevenci před mnoha onemocněními, která by mohla vašeho mazlíčka v budoucnu potkat. Z logiky věci vyplývá, že ušetříte nemalou částku za veterináře. Pokuste se však pohlížet na věc z jiného než pragmatického hlediska a vžijte se do kůže kočky. I vy byste byli vděční za chutné krmivo, po kterém se budete cítit dobře..

Kde seženete kvalitní granule levně?

Preferujete-li pohodlný nákup z domova, poohlédněte se po špičkovém krmivu pro kočky ve specializovaném e-shopu Zveros.cz. Najdezte zde granule všech výše zmíněných značek, a to za velmi výhodné ceny. Rozvoz je zdarma po celé ČR a zboží budete mít doma do 24 hodin. Brňáci si ho mohou nechat dopravit kurýrem ještě v den objednávky.

Publikováno: 22. 09. 2015

Kategorie: Domácí mazlíčci a zvířata

Autor: administrator

Tagy: nejlepší granule pro kočky