Podzim na balkoně může být příjemný

Na podzim se krátí dny a prodlužují noci. Počasí bývá nestabilní a příroda, barvící se do žluté, hnědé a červené barvy, dává jasný signál, že vegetační období je u konce. Přestože u mnohých je tato doba spojena se smutkem a depresemi, pro mnohé je právě podzim výzvou, jak si odpočinout a udělat svět krásnější. Podzim nabízí nespočet přírodních možností, jak si zkrášlit vlastní obydlí, okna, balkony a lodžie. Zejména lodžie dnes majitelé bytů s oblibou využívají namísto pergol i altánů a budují si v nich posezení. K tomu je potřeba dostatek místa a příjemné zázemí.

Nedejte rozmarům počasí šanci

Aby byla vaše lodžie vhodná pro oázu klidu a pohody, měla by být prostorná a chráněná proti klimatickým vlivům. „Dvě mouchy jednou ranou“ umí zabít PEKSTRA. Dokáže vaši stávající lodžii zvětšit pomocí třech systémů. Prvních z nich je předsazení zaskleného systému až o 1 metr. Jde o variantu, která vám poskytne pevný základ s bezpečnou obvodovou stěnou. Předsazená prosklená část působí elegantním moderním dojmem a chrání vás před rozmary počasí.

Maximalizujte užitnou plochu

Druhým způsobem je předsazení balkonové konstrukce před stávající lodžie. Přidaná balkonová část umožní zvětšit prostor až o jeden a půl metru. Předsazení je tvořeno ocelovou konstrukcí a bezpečnostním tvrzeným sklem Connex. Třetím způsobem maximalizace plochy je vložená balkonová konstrukce po celé ploše lodžie. Tímto způsobem můžete rozšířit stávající podestu až o 80 cm.

Oáza pohody u vás doma

Ať už si vyberete kteroukoliv metodu, věřte, že budete spokojeni. Desítky centimetrů navíc se vždy hodí a vy si budete moci užívat čerstvého vzduchu, posledních hřejivých paprsků, zpěvu ptáků i krásy vašeho okolí v naprostém pohodlí. Na zvětšený balkon se bez problémů vleze sedací souprava, stoleček, květiny, odkládací komody, ale i stylové dekorace i výzdoba. Na balkonech PEKSTRA zažijete mnoho společných chvil a neodradí vás dokonce ani první mrazíky. PEKSTRA je výrobce ocelových balkonů a lodžií s již dvacetiletou historií na evropském trhu.

Publikováno: 13. 10. 2020

Kategorie: Stavba & rekonstrukce

Autor: administrator