Do kuchyně jsou vhodné rolované PVC podlahy a v obýváku udělá parádu plovoučka!

Když dojde na nákup podlahové krytiny, většina lidí znejistí a nemůžou se doma dohodnout. Při výběru hraje velkou roli hned několik parametrů. Někdo preferuje cenově výhodné modely, jiného zajímá kvalita a vhodný design. Dnes si můžete pořídit podlahy lišící se kvalitou, cenou, zpracováním, barvou a vzory i rychlostí pokládky. Většina se nakonec rozhodne pro produkty, které jsou rychle položené. Je pravda, že delší pokládka znemožní pobyt v bytě a omezí tak běžný provoz domácnosti, což je v případě rodiny s malými dětmi či seniory doslova nepřijatelné.

Vybírejte podle barvy

Prodejci nabízejí nejrůznější druhy podlahových krytin, které jsou k dostání v rozličných cenových relacích, materiálech i barevných kombinacích. Ať už se vám nakonec zalíbí odolná vinylová podlaha, klasická plovoucí podlaha či designová PVC podlaha, dbejte na dokonalý soulad s nábytkem a dekoracemi v interiéru. Věřte, že světlejší podlahy si rozumí s tmavým vybavením a malé místnosti příjemně prosvětlí. Naopak tmavý model patří do větších pokojů, kde jsou světlé stěny i nábytek.

Na chodbu a do kuchyně umístěte PVC podlahy

Kdysi bylo lino velmi populární a je dobře, že se vrací PVC podlahy opět do módy. Dnes jsou mnohem kvalitnější a designově propracované. Do noty hraje lidem i nízká pořizovací cena, odolnost nebo snadná výměna. Vlastně se hodí do všech místností v domě (kromě koupelny), ale nejvíce do kuchyně, dětských pokojů a na chodbu. PVC podlahy jsou hřejivé a jednoduše se o ně pečuje.

Do obýváku laminát i dřevo!

Obývací pokoj je pro každou rodinu chloubou, protože v něm tráví mnoho volného času a vítají v něm návštěvy. Do obýváku se proto hodí moderní laminátová podlaha, ale také krásná dřevěná podlaha. Dřevěné modely jsou sice náročné na údržbu a nepořídíte je za hubičku, nicméně mají dlouhou životnost a lze je renovovat. Laminát je zase odolný a podlahy z něj jsou vzhledově lákavé. Navíc je ideální do rodin alergiků.

Publikováno: 23. 02. 2022

Kategorie: Stavba & rekonstrukce | Stavba & rekonstrukce

Autor: administrator