Kdo zajišťuje kvalitní opravy zemědělských budov?

Kvalitní střecha je nezbytnou součástí každé budovy, ať jde o rodinný dům, halu výrobního závodu nebo kravín patřící zemědělskému družstvu. Jakmile je plášť střechy špatný, začne do budovy zatékat a zkáza na sebe nenechá dlouho čekat. Důležité je provádět opravy střešních plášťů tak dokonale, aby vydržely dlouhé roky nebo v ideálním případě i více než jednu generaci. Firma Tobolák s.r.o. to umí.

Férová cena a individuální přístup

Firma Tobolák se soustředí na opravy střech zemědělských budov. V této oblasti má rozsáhlé zkušenosti. Na trhu působí už od roku 1993 a realizovala řadu úspěšných zakázek. Zakládá si na férové ceně, individuálním přístupu k zákazníkovi a serióznosti. Na čem se s odborníky dohodnete, to platí. Dají vám garanci záruky na provedené dílo, a to až na 10 let.

Zjistí skutečný stav a navrhne řešení

Oprava kravína pro firmu Tobolák není problémem. Nejprve zjistí skutečný stav budovy, následně navrhnou technické řešení, cenovou nabídku a poté i časový harmonogram realizace. Samozřejmostí je i oprava skladů. Umí vybudovat nové opláštění i střechu skladové haly. Provádí také malby a nátěry, a to včetně velkých průmyslových hal a budov. Nebojí se ani žádné konstrukční a montážní práce.

Důraz je kladen zejména na hydroizolaci

V nabídce našich služeb najdete i opravy, renovace a izolace plochých střech. Není problém opravit nebo vyměnit jak eternitové, tak i plechové střechy. Součástí prací je samozřejmě také izolace plochých střech. Specialisté ze společnosti Tobolák ze zkušeností velmi dobře vědí, jak rizikovým prvkem jsou ploché střechy budov. Voda z nich nemá kudy a jak odtékat, a proto se stává časovanou bombou. Je-li střecha nekvalitně provedena, a v tomto případě stačí i malý kaz ve střešní krytině, hrozí zatékání a prosakování vody. Cílem firmy je proto pečlivě propracovaný postup hydroizolace střech.

Publikováno: 03. 10. 2015

Kategorie: Stavba & rekonstrukce | Stavba & rekonstrukce

Autor: administrator