Když potřebujete stavět, hodí se mít po ruce dobré stavebniny

S jarem se pouštíme do úpravy okolí domu, rekonstrukcí bytu i domu, do stavebních a jiných úprav chalupy či zahrady. Bez materiálu to nejde. Bigmat Praha je evropská síť stavebnin, která umí nabídnout vše potřebné na jednom místě.

Vše pro stavbu i rekonstrukci

Ve svém e-shopu Stavimex.cz i ve svých kamenných prodejnách prodává firma materiál pro rekonstrukce i stavbu. Pokud vás čeká hrubá stavba, oceníte tvárnice, cihly, pórobeton a další materiály, včetně cementu. Pro tento účel, ale i jiné použití, se samozřejmě hodí řezivo. I to patří do sortimentu stavebnin. Jarní a letní práce se zaměřují i na zateplování – střech, fasád podlah. Používaným materiálem je polystyren, který se pro takto větší projekty hodí zakoupit za výhodnější ceny. Pokud už máte hrubou stavbu za sebou a věnujete se pracím v interiéru, nebo například proměně neobytného podkroví na obytné, oceníte sádrokartonSuchá výstavba je dnes velice oblíbenou i při rekonstrukci stávajících interiérů, kdy třeba měníme dispozice bytu. K časté rekonstrukci patří i nutnost vyměnit zárubně. Bigmat Praha nabízí tradiční ocelové zárubně, které lze následně obložit, nebo ponechat a pouze dle potřeby natřít vhodnou barvou ladící s dveřmi, okny nebo s barvami interiéru. V tom vám bude nápomocné míchací centrum, kde vám namíchají potřebný barevný odstín.

Pusťte se do prací na zahradě a v okolí domu

Práce se dělají i na zahradě a v okolí domu. Právě nyní je ideální čas na zpevňování povrchů, například pomocí pokládky betonové dlažby. Beton dnes předčí svojí životností a odolností tradiční přírodní materiály. Navíc obstojí i po designové stránce.

Stavebniny Praha

Hledáte-li plnosortimentní stavebniny Praha, určitě navštivte Stavimex – Bigmat Praha. Kvalifikovaný personál umí poradit s výběrem materiálu, stavebniny mají dobré ceny a součástí služeb je i doprava materiálu.

Publikováno: 25. 05. 2019

Kategorie: Stavba & rekonstrukce | Stavba & rekonstrukce

Autor: administrator