Chraňte se proti nemocem a mlsejte zdravě – se sušičkou ovoce to bude hračka!

Podzimní nečas přeje chřipkám, nachlazení a onemocněním dýchacích cest. Můžete však na něj hravě vyzrát – pravidelně tělu dopřávejte potřebné vitamíny a minerály. Pokud posílíte imunitu zdravým stravováním, žádná nemoc si na vás nepřijde!

Využijte dary přírody

Podzim je časem sklizně a možná i vám se plní spíž či sklep jablky, hruškami a švestkami. Využít také můžete sklizně sezonní zeleniny, jako je mrkev, petržel, řepa, celer a dýně. Podpořte tedy naplno svůj imunitní systém velkým množstvím vitamínů, které tyto potraviny nabízejí. Čerstvé ovoce a zelenina jsou skvělé na přípravu domácích šťáv, k vaření i k syrové konzumaci. Co však v případě, že je nestíháte spotřebovat? Některé druhy ovoce a zeleniny se mohou uskladnit v chladném sklepě, avšak mnohem lepší využití je usušit je v sušičce. Nejenom, že vám takto zpracované potraviny vydrží velmi dlouho, ale také si je můžete zabalit s sebou jako svačinku kamkoliv či je mlsat třeba večer u televize místo nezdravých pochutin. S pomocí sušičky také můžete uchovat i jiné druhy potravin – například houby či bylinky.

Šikovný pomocník

Pokud jste se pro koupi sušičky rozhodli, pečlivě vybírejte. Měla by být dostatečně velká a také úsporná. A právě taková je sušička ovoce Orava SU-104. V okamžiku vytvoří lahodné kousky ovoce či zeleniny, ve kterém bude zachováno maximum vitamínů i minerálů – a to vše bez použití jakýchkoliv konzervačních látek. Sušička se snadno ovládá, jednoduše si nastavíte požadovanou teplotu, vyskládáte potraviny až na 7 mřížek a zapnete sušení. Sušička mřížky automaticky otáčí, nemusíte se tedy vůbec o nic starat. Velkou výhodou je nízká spotřeba elektrické energie. Vypínač má světelnou signalizaci, vždy tedy víte, kdy proces sušení započal a kdy skončil. Pokud vás sušička ovoce Orava SU-104 zaujala, najdete ji na stránkách www.orava.info.

Publikováno: 11. 10. 2018

Kategorie: Elektronika

Autor: administrator

Tagy: sušička ovoce