Kouzlo bytových dekorací

Bytové dekorace a ozdoby dokážou zásadně změnit pocit z interiéru. I drobné bytové doplňky vyčarují z obyčejného bytu útulné místo, kde se člověk rád vrací. Není nad to, vylepšit si interiér nějakou tou drobností. Ať už jde o obrázek, sošku, plastiku, vázu, svícen nebo další. Nejen s Vánoci či Velikonoci jsou spojeny dekorace. Existují takové, které oprášíme jen jednou ročně, ale dnes bude řeč o dekoracích, které zdobí naše domovy neustále.

Sošky a plastiky

Máte-li v bytě či domě někde kousíček nevyužitého místa, které se tváří prázdně, zkuste jej vyplnit vhodnou plastikou. Lehce tak proměníte nevyužité místo v koutek, kde vaše oko rádo spočine a všimne si toho i každá návštěva. Plastiky patří k příjemné a nepřehlédnutelné bytové dekoraci. Plastiky se hodí jak do moderně zařízených interiérů, tak ve stylu retro či romance. Dnes si z nepřeberného množství vybere úplně každý. Sošky a plastiky jsou navíc i skvělým dárkem pro vaše blízké.

Nezapomínejte na obrazy

K dalším neméně oblíbeným typům dekorace patří obrazy. Nenechávejte rozhodně vaše stěny holé a oblékněte jim slušivý kabátek. Obrazy ozdobí každou místnost v domě, ať jde o halu, kuchyň, ložnici či obývák. Navíc jsou ve srovnání s policemi či vitrínami mnohem praktičtější – stačí jen otřít jejich rám. Kdežto při utírání prachu na policích musíme nejdříve sundat veškerý obsah, který čistíme také. Při výběru obrazu se nechte vést svými smysly. Nezaujme-li vás obraz hned napoprvé, budete kolem něj bez povšimnutí chodit pravděpodobně i doma. obrazy Dnešní nabídka přeje jak moderním, tak historickým stylům včetně originálního rámování. Obrazy zdobí lidská obydlí od nepaměti a jde o součást vybavení, jež by neměla chybět v žádné domácnosti. Na světlé zdi se bude vyjímat obraz s tmavým podkladem a naopak - na stěně tmavé světlý obraz. Večer lze obraz umocnit i umístěním zářivky pod něj. Ať už si vyberete dekoraci jakéhokoliv stylu, budou to právě ony drobnosti, které vytvoří útulnou atmosféru a pocit domova.

Publikováno: 10. 11. 2016

Kategorie: Interiér | Interiér

Autor: administrator

Tagy: dekorace | obrazy