Prodej nemovitosti je díky portálu Cincink jednodušší než kdy dříve

Prodej nemovitosti není zrovna jednoduchá záležitost, spíše naopak. Obzvlášť pro někoho, kdo prodává poprvé, to je španělská vesnice. Jak se s tím vypořádat? Kdo vám poradí? Pomůže nový férový realitní portál jménem Cincink. Jako první ze všech realitních portálů, které na českém internetu dosud existovaly, nabízí komplexní služby z oblasti obchodu s realitami. Vyřešíte zde opravdu vše, co budete potřebovat.

Prodej nemovitosti: Co všechno budete řešit?

Svou nemovitost musíte ukázat v tom nejlepším světle. Inzerát musí být pro potenciální zájemce lákavý. Měl by mít čtivý text, který vyzdvihne všechna pozitiva vašeho domu nebo bytu a poskytne veškeré informace, které kupující zajímají. Dále by měly být v inzerátu pěkné, kvalitní fotky, jež zájemce zvednou ze židle a pozvou je na prohlídku. Na prohlídkách se zájemci vyptávají na spoustu dalších informací, čelit budete stále stejným otázkám. Řešit se bude pravděpodobně také cena. Tu musíte navrhnout tak, aby zájemce neodradila, ale abyste zároveň na prodeji zbytečně neprodělali. Měla by být zkrátka adekvátní k vaší nemovitosti, jejímu technickému stavu a také blízkému okolí. Ideální je pozvat si na odhad ceny odborníka. Ani kupující to nemá jednoduché, řeší hypotéku, daň z nabytí nemovitosti a další. Aby to měly obě strany jednoduché, vznikl portál Cincink. Pojďte se nyní podívat, jaké výhody pro vás, jako pro kupující, nabízí.

Nový realitní portál Cincink a jeho služby pro kupující

Realitní portál Cincink byl oficiálně představen 1. října letošního roku, ve zkušebním provozu byl pár měsíců předtím. Cílem projektu bylo zjednodušit nákup i prodej nemovitostí. Do portálu se můžete zdarma zaregistrovat a hned začít využívat všechny služby a výhody. Stejně jako neplatíte za registraci, je možné také vložit inzerát zdarma. Pokud si ale nevěříte, že dokážete vytvořit dostatečně atraktivní text a fotografie, nechte si pomoct od zkušených. Realitní makléř pro vás napíše text, kterému nikdo neodolá. Fotograf zase pořídí kvalitní profesionální fotografie, s nimiž půjde prodej bytu úplně snadno. Zájemci možná budou trvat na technické inspekci, aby se přesvědčili, že je nemovitost skutečně v takovém stavu, jak ji popisujete. Nebraňte se tomu, působili byste nedůvěryhodně a zájemce by nejspíš utekl. Až budete řešit kupní smlouvu, vám i protistraně jistě přijdou vhod právní služby. Kupní smlouva by měla být jasná a srozumitelná, na druhou stranu by měla obsahovat všechny nutné záležitosti, proto je pomoc advokáta skutečně na místě. Nezapomeňte, že k prodeji bytu se váže daň z prodeje nemovitosti. Nevíte, kdo a za jakých podmínek ji platí? Objednejte si službu daňového poradce a zjistěte více. Realitní portál Cincink nabízí více služeb než ty, které jsme právě zmínili. Je jich totiž tolik, že nemají šanci vejít se do jednoho článku. Navštivte proto stránky portálu Cincink. Tam kompletní přehled.

Publikováno: 07. 11. 2019

Kategorie: Nezařazené

Autor: administrator