Kusový koberec pro děti jako skvělý vánoční dárek

Že je současná generace dětí velmi náročná a nespokojí se s ledajakým vánočním dárkem? Možná jste po přečtení seznamu, který vaše ratolesti poslaly Ježíškovi, nabyli úplně stejného pocitu. Dítky chtějí pod stromečkem herní konzole, tablety, drony a další finančně náročné hračky. Ale nemusíte zoufat, protože jim můžete udělat radost i jinak. Kdo by byl řekl, jakou parádu nadělá vhodně zvolený kusový koberec... Klepete si na čelo? Pak se inspirujte následujícími kousky a posuďte sami.

Člověče nezlob se

Tak tohle je opravdu bomba. Hrajete se svými dětmi deskové hry? Člověče nezlob se je záležitost, která neomrzí ani větší dítka. Vždy i vy si jistě hraní užíváte s úsměvem od ucha k uchu. No a s kobercem, na kterém je vytištěna hrací plocha této jedinečné hry, dostane hraní úplně jiný rozměr. Ze stolu se přesunete na zem, což je mnohem pohodlnější. Součástí sady je také 16 figurek a dřevěná kostka. Koberec má praktické rozměry 92×92 cm a bez problémů se vejde do každého dětského pokojíčku.

Big City (velkoměsto)

Kusový koberec není jen pro parádu. Měl by sloužit jako komfortní hrací plocha, na které se dítě zabaví i odpočine. Vybrat vhodný motiv není snadné, ale v případě kusového koberce Big City – tedy velkoměsta – rozhodně nešlápnete vedle. Výškové budovy, činžáky, obchůdky, nemocnice, pumpa, spleť silnic a kruhový objezd, právě tak vypadá ideální motiv. A když dětem společně s tímto kobercem darujete pod stromeček sadu „angličáků“, trefíte se do černého.

Sweet Town (sladké město)

Dětský koberec Big City je vhodný pro kluky i holky. Pokud však vybíráte koberec pouze pro malou slečnu, doporučujeme podobný, ale mnohem růžovější motiv Sweet Town. Kusový koberec promění dětský pokoj na království plné tajuplných zámků, zábavních parků, jezírek ve tvaru srdce a dalších ryze holčičích věcí. A stejně jako koberec Big City, je i tato varianta vyrobena z pevného a odolného polyamidu, takže vydrží i méně šetrné zacházení. Tyto a mnohé další dětské kusové koberce najdete na www.mujkoberec.cz.

Publikováno: 27. 11. 2017

Kategorie: Interiér | Interiér

Autor: administrator

Tagy: dětské kusové koberce