Sprchování nebo koupání – co vyhovuje vám?

Při realizaci nové koupelny, nebo při rekonstrukci té stávající může vzniknout celá řada otázek. Ty se mohou týkat v první řadě oblastí, jaký koupelnový nábytek koupit, a od koho. Zde rozhodně doporučíme jedničku v oboru, kterou je společnost M&K. Pokud plánujete novou koupelnu, můžete si možnosti prohlédnout zde: http://www.m-k.cz/cz/produkty/0/587-koupelnovy-nabytek/2079381-koupelnove-skrinky-s-umyvadlem.html. My se aktuálně zaměříme na další důležitou otázku, která se týká koupelen. Zda zvolit vanu nebo raději sprchový kout.

Kdy je lepší sprcha?

Začneme určitě sprchou, která má tu výhodu, že se dobře hodí i do menších koupelen a tak nezabere téměř žádné místo. Ideálním příkladem mohou být sprchové vaničky, které nadchnou svými kompaktními rozměry. Stejně tak lze vsadit i na plnohodnotná řešení, kterými jsou sprchové kouty a stěny. I ty mohou ušetřit nejenom místo, ale také vodu. Je dokázáno, že během klasického sprchování dochází k menšímu plýtvání. To se pozitivně projeví na každoročním vyúčtování.

Uvažujete nad vanou?

Pokud celkový prostor koupelny nijak zvlášť neřešíte, může být dobrou volbou také vana. Máme-li být v daném směru konkrétní, lze se v ní samozřejmě také sprchovat. Umožní vám to vanové zástěny. Klasická vana však může nadchnout hlavně možností relaxace. Není nic jednoduššího, než si napustit horkou lázeň a po dobu několika desítek minut odpočívat. Zde určitě vedou rohové vany, které potěší i tím, že dokážou naplno využít prostor koupelny.

Kde daný sortiment koupit?

O obou možnostech známe hlavní fakta a tak můžeme vyrazit na nákupy. Zde doporučíme společnost M&K, která je na koupelnový sortiment specialistou. Nabídne nejenom bohatý výběr, ale i kvalitu či poradenství a stavební servis. Specializuje se kromě jiného i na další prvky, kam patří třeba praktické umyvadlo se skříňkou. Ideální volba pro běžnou každodenní hygienu. A že to není jenom koupelna, to dokládají i granitové dřezy, které jsou skvělou volbou do vašich kuchyní.

Publikováno: 28. 08. 2015

Kategorie: Interiér | Interiér

Autor: administrator