Likvidace aut může přinést něco málo do rodinného rozpočtu

Máte doma starý vůz, na jehož opravu nemáte, je starý a nejezdí, ale stále ukrajuje peníze z již tak napjatého rozpočtu? I za odstavené auto je nutné platit zákonnou pojistku a někdy též parkovací stání. Zbavte se jej.

Staré auto znamená velké starosti

Auto není na věky. Po létech doslouží. Někdy se porouchá, přičemž oprava je již nerentabilní, nebo nad naše finanční možnosti. Automobil též může skončit po bouračce jako neopravitelný autovrak. Co s ním, pokud nám stále stojí doma před domem či na zahradě? Za každý automobil, který není vyřazen z evidence, je nutné platit zákonnou pojistku. U automobilu s vyšším objemem motoru jde mnohdy o poměrně vysokou částku. Platbu lze na čas zastavit odevzdáním SPZ do depozitu na místním dopravním úřadu, tohle však nejde udělat na dobu neurčitou, ani to donekonečna opakovat. Nepotřebný a starý vůz je nutné zlikvidovat. Likvidace aut však ze zákona musí být ekologická. Jak na ni, abychom udělali vše správně?

Najměte si na likvidaci odborníky, kteří vám za ni ještě zaplatí

Ekologická likvidace vozidel Liberec, Jablonec nad Nisou, Frýdlant, Turnov, Mladá Boleslav, Semily, Hrádek nad Nisou, Tanvald – to je firma z Raspenavy. Specializuje se na výkup a likvidaci automobilů všech značek. Nabízí odtah vozidla až do 100 km zdarma, a navíc za likvidaci vozidla ještě zaplatí částku až 10 000 Kč. Vyplacená částka se odvíjí od roku výroby vozidla, značky, jeho stavu či dostupnosti servisní knížky. Díky službám společnosti Ekologická likvidace vozidel Raspenava rychle snížíte zbytečné výdaje v domácnosti. K tomu navíc získáte i finanční benefit v podobě výkupu vozidla i jeho odvoz zdarma. Je vám též vystaveno potvrzení o ekologické likvidaci vozidla. Tohle je nezbytné pro jeho následné odhlášení z evidence vozidel. Firma se může o odhlášení vašeho vozidla postarat i zcela na klíč.

Publikováno: 23. 06. 2022

Kategorie: Finance

Autor: administrator