Na vzhled domu mají vliv i garážová vrata

Každý den je máme několikrát před sebou, většinou je ale moc nevnímáme. Dveře a vrata tak třeba mají už nejlepší léta za sebou, jen my si jejich vzhled neuvědomujeme. Okolí ale ano. Krásná vrata od garáže zaujmou na první pohled, stejně jako ta stará a oprýskaná. Velká plocha je viditelná už z dálky a většinou i na očích všem sousedům. Když se tak rozhodneme pro výměnu a nová garážová vrata, můžeme si s jejich designem pohrát a využít moderní technologie. Pokud chcete mít třeba vrata ve stejné barvě jako rámy oken a dveří, není to problém. Pro úpravu panelů garážových vrat a jejich finální vzhled je možné využít jednu ze tří technologií pro dokonalý výsledek.
  • Vzhled dřeva patří mezi stále oblíbený a klasický design garážových vrat. Moderní technologie kašírování nabízí možnost výběru z více než 35 typů imitace dřeva a také 25 typů imitace kovu. Vrata si tak můžete sladit s okny nebo dalšími doplňky domu.
  • Digitální tisk je vhodný por tisk jakéhokoli motivu, který si jen dovedete představit. Umožní natisknout imitaci dřeva, betonu nebo nerezových dekorů, především však individuální design podle vašeho přání. Obrázky, skicy, fotografie, vzory nebo ikony mohou zdobit vaše vrata do garáže. Ty se tak stanou jedinečným kouskem, který nikdo jiný nemá a budou dělat radost nejen vám, ale i sousedům a kolemjdoucím.
  • Spoustu barev nabízí RAL vzorník, který umožní vybírat z více než 3000 barev určených pro garážová a průmyslová vrata. Jakýkoli odstín nebo jen barevný nádech tak už není problém a vybrat si můžete přesně podle svých potřeb tu barvu, která vzhled vašeho domu skvěle doplní.
Dům není jen to, co je uvnitř, ale i to, co je venku. Pěkné a upravené prostředí je potěchou pro jeho obyvatele i ty, kteří jen projdou okolo. Garážová vrata by měla reprezentovat a ladit s celým domem.

Publikováno: 22. 01. 2020

Kategorie: Stavba & rekonstrukce

Autor: administrator