Nejlepší dárky pro děti školou povinné

Hledáte ten nejlepší dárek pro své děti, které právě začaly chodit do první třídy, a zatím je škola opravdu baví? Vyberte nejen moderní, ale také praktické a funkční dárky. Podpořte dětské nadšení za školy a motivujte je tak ke skvělým studijním výsledkům.

Školní pomůcky

Možná si říkáte, že své děti přece školními pomůckami nepotěšíte. Ale věřte, že mnoho předškoláků, kteří se do školy teprve těší, závidí svým starším sourozencům množství školních pomůcek a potřeb. Nebojte se jim koupit malou předškolní sadu a vše jim sbalte do outdoorového předškolního batohu. Nezapomeňte na školní sešity, psací pomůcky a také můžete pro budoucí prvňáčky pořídit knížku s oblíbenými pohádkami.

Zdravá aktovka

Skvělým dárkem k narozeninám, ale také pod vánoční stromeček je batoh pro prvňáčky. Věřte, že děti si svou první školní batoh budou pamatovat ještě dlouhé roky. Sami se zamyslete, jestli si svou první aktovku ještě pamatujete. Myslete na zdraví svých dětí a vyberte zdravý batoh s ergonomickými prvky. Výhodou takového batohu je chytré rozložení váhy, příjemný design, ale také odvětrání, praktické a prostorné kapsy, včetně dalšího příslušenství ve stejném moderním designu.

Designový penál

Pro děti, které si oblíbily školní docházku je skvělým dárkem také penál. Vyberte designové pouzdro, hodící se k aktovce. Pokud máte doma kreativní a umělecké duše, penál plný psacích potřeb potěší i je. Nezapomeňte k pouzdru přidat školní sešity nebo alespoň deníky a bloky, aby si děti mohly kreslit, malovat nebo zkoušet svá první písmena.

Box na svačinu

Ať už doma máte jedlíka nebo gurmána, který si chce chystat svačiny do školy sám, věřte, že doba obyčejných sáčků nebo papírových obalů na svačiny je dávno pryč. Zabalte svým dětem svačinu pohodlně do svačinového boxu. Box na svačinu, stejně jako láhev na pití jsou tak dalšími skvělými dárky pro děti školou povinné.

Pokud si nejste jistí, co přesně by se vašim malým školáčkům líbilo, nebojte se vyrazit na nákup společně nebo školní pomůcky objednejte z pohodlí vašeho domova.

Publikováno: 23. 09. 2021

Kategorie: Praktické rady

Autor: administrator