Některé vychytávky do kuchyně či mezi hračkami prostě musíte mít

Kdo si nevybavuje byt kompletně od základu, obvykle se poohlíží spíše po různých vychytávkách. Týká se to zejména kuchyně, ale mnohdy to platí i pro dětské hračky.

Vychytávky mezi hračkami

Zajistěte dětem ve společném pokojíčku soukromí pro studium a hru

Za chvíli začíná nový školní rok. I když rodiče nastávajících prvňáčků či školáků mají teď velké výdaje se školními potřebami a vybavením do školy, nelze opomenout ani hračky. Některé jsou pro děti užitečnější, než se na první pohled zdají. Mají třeba vaše děti společný pokojíček, jedno se již bude muset učit, ale druhé si pořád chce hrát? Pořiďte dětem dětský stan na hraní. Díky němu získá každé více soukromí a klidu pro své aktivity.

Nekonečné psaní a kreslení

Pro předškoláky i prvňáčky je praktickou kreativní sada sešitů na učení a kreslení. Dítě si v sešitech cvičí grafomotoriku i se učí psát číslice a písmena. Výhodou sešitů je, že se do nich píše kouzelným inkoustem. Ten po chvilce sám zcela zmizí. Cvičit tak děti mohou opakovaně a ani nemusíte sourozencům kupovat dvě sady. Vystačí si s jednou.

Nechte děti pronikat do tajů geometrie

Tak primitivní nápad, až je geniální. To přesně sedí na brčkovou stavebnici. Tak se říká stavebnici z tyček a spojovacích dílků. Děti se díky ní učí chápat geometrie v 3D prostoru. Je to skvělá hračka, která neomrzí.

Vychytávky do kuchyně

Kuchyně je doslova oáza pro využití různých nápadů. Vychytávky do kuchyně nám zjednoduší práci při přípravě jídla i samotném vaření, ale též dělají naše vaření dokonalejším. Třeba zlepšením vizuální podoby jídla. Takže například vaše hamburgery budou dokonalé a jeden jako druhý díky jednoduché lisovací formě na hamburgery. Zkuste uvařit vajíčka jinak. Nejdříve je rozkvedlejte, přidejte šunku nakrájenou na kostičky a bylinky. Skvěle chutnají s pažitkou, ale směle experimentujte i s jedlými květy. Pak směs nalejte do speciální formy na vajíčka a uvařte. Pokud nebyla vajíčka doposud ve vaší rodině oblíbená, bude teď vše jinak. TIP: Všechny tyto vychytávky pořídíte v e-shopu Daleo.cz. Obchod nabízí sortiment pro domácnost a zahradu, zdraví, elektroniku, sport a zábavu, autodoplňky i hračky.

Publikováno: 26. 08. 2022

Kategorie: Praktické rady

Autor: administrator