Šicí stroj Brother NV 15 – proč je tak oblíbený

Jeden z nejoblíbenějších a nejprodávanějších šicích strojů na eshopu www.nej-sici-stroje.cz je šicí stroj Brother NV 15. A to hned z několika důvodů!

Jednoduchá obsluha

Tento šicí stroj má opravdu jednoduchou obsluhu – volba stehů je intuitivně řešená kolečkem, kde vedle stehu zároveň vidíte doporučenou patku pro steh. Jednoduchá obsluha a tichý chod byly také jedny z hlavních důvodů, proč se tento šicí stroj několikrát umístil na prvních místech v D-testu.

Automatický navlékač nitě do jehly

Nit do jehly vám pomůže navléknout navlékač, nemusíte se tedy trefovat ručně. Je to rychlé a jednoduché.

Klasické i pružné stehy

Šicí stroj nabízí všechny potřebné stehy od klasických šicích stehů jako je rovný steh a cik-cak, přes pružné stehy – trojitý rovný steh, trojitý cikcak a overlockový steh ideálně šitý overlockovou patkou, najdete zde i ozdobné stehy, slepý steh a několik druhů knoflíkových dírek včetně konfekční dírky s očkem.

Regulace rychlosti

Obrovská výhoda tohoto šicího stroje Brother je regulátor rychlosti. Maximální rychlost pedálu tak můžete regulovat. Jde šít úplně pomalinku krokem i klasicky rychle. Využijí to nejen začátečníci, i pokročilá švadlenka se občas potřebuje někam přesně trefit.

Automatické zapošívání

Pokud uvažujete, zda zvolit elektronický či mechanický šicí stroj, tak funkce automatického zapošívání vás určitě přesvědčí. Elektronický šicí stroj udělá (pokud chcete) na začátku šití tři zapošívací stehy a teprve potom se rozjede, v okamžiku, kdy chcete skončit, stačí jednou zmáčknout tlačítko, šicí stroj opět udělá tři zapošívací stehy a zastaví.

Snadno se přenáší

Na rozdíl od skříňových Veritasek moderní šicí stroje mají kompaktní provedení, celokovová vnitřní konstrukce je odlehčena plastovým krytem stroje a šicí stroj má i držadlo pro snadné přenášení. Pokud chcete se strojem často cestovat, můžete si dokoupit pevný plastový kryt stroje nebo tašku na šicí stroj. Ať už je pro vás důležitá kterákoliv z těchto klíčových vlastností, ty ostatní vám doplní skládačku a pokud si kladete otázku, jaký šicí stroj si mám vybrat, bude pro vás šicí stroj Brother NV 15 určitě dobrou volbou.

Publikováno: 06. 11. 2021

Kategorie: Dílna a hobby

Autor: administrator