Netrapte se s úklidem, nechte to na HGS!

Uklidit byt nepředstavuje žádný problém, ale komu by se chtělo do generálního úklidu velké vily? A co teprve kancelářský komplex, výrobní hala nebo jiný komerční či průmyslový objekt? Proč ztrácet čas a nervy činnostmi, které může udělat někdo jiný? Obrátíte-li se na profesionály z HGS, rozhodně nebudete litovat. Společnost poskytuje full-servis v oblasti soukromých, komerčních i průmyslových prostor.

Jak vypadají úklidové práce pod taktovkou odborníků?

HGS zajišťuje úklidové služby na profesionální úrovni. Kvalifikovaní pracovníci používají špičkovou techniku a pravidelně prochází pečlivými prověrkami. V týmu pracují pouze odborníci, kteří mají s úklidem a správou nemovitostí bohaté zkušenosti. HGS provádí úklidové práce kvalitně, rychle a v příznivé cenové relaci. K základním službám patří pravidelný denní úklid doplněný generálním a speciálním úklidem – součástí je i hygienický a desinfekční servis, průmyslový a stavební úklid. Strojový park čítá mycí, zametací, čistící, leštící a kombinované stroje, profi vysavače a další techniku, která je pro důkladný úklid nezbytná.

Uklizeno máte. A co dál?

Úklid však není to jediné, v čem vám může HGS pomoct. Vyplatí se zvážit i outsourcování dalších činností jako údržba zeleně (v interiéru i exteriéru), security servis nebo logistické služby. V praxi to znamená, že se lidé z HGS postarají o údržbu trávníku, realizaci zahrady a péči o pokojové rostliny v kancelářích. V rámci security servisu pak o recepci, ostrahu objektu, bezpečnostní audit a instalaci kamerového systému. Logistické služby ocení každý, kdo touží po zvýšení konkurenceschopnosti a efektivity provozu. Tak co vy na to? Outsourcujete činnosti, které by vám zbytečně zabíraly čas? Soustřeďte se na to, co je podstatné a svěřte své nemovitosti profesionálům z HGS. Více na www.hgs.cz.

Publikováno: 14. 11. 2015

Kategorie: Praktické rady

Autor: administrator