Hledáte šikovný vánoční dárek pro rodinu?

Nakupovat dárky je pro některé členy rodiny skoro až za odměnu, protože se jim hodí nebo líbí úplně všechno. Dětem uděláte radost hračkou nebo jakýmkoliv předmětem s jejich oblíbeným hrdinou či hrdinkou. Takže někdy zabijete takříkajíc dvě mouchy jednou ranou a pořídíte drobotě bačkůrky, triko nebo aktovku s oblíbenu princeznou nebo nezapomenutelným robotem a máte vystaráno. Teenager si vybírá dárky sám. Napíše seznam a vy vidíte, že je rozhodně z čeho vybírat. Ale co kupovat rodičům či prarodičům? TO už bývá pěkný oříšek. Zde se totiž setkáte se začínajícím či pokročilým stádiem odpovědí – „nic nechci, nic nepotřebuju, co bych s tím jako dělal?“.

Proto pro vás máme tip na šikovný dárek, který rozhodně uplatnění najde, a to dokonce po celý rok. Hezký desighn, inovativní technologie ale naprosto jednoduché a intuitivní ovládání. No děda by byl rozhodně nadšený!

Elektrická škrabka na led Kärcher EDI 4 odstraní jedním tahem a bez námahy i odolnější vrstvy ledu. Práce s ní je jednoduchá. Škrabku lehce přitlačte na zledovatělou plochu a rotující kotouč se šesti plastovými lopatkami vrstvu ledu v mžiku odstraní. Elektrická škrabka je vybaven funkcí inteligentního přepínání v pohotovostním režimu, který zajišťuje automatický start. Lopatky se zastaví v okamžiku, kdy přístroj zvednete a po přiložení se opět spustí. Při plném nabití má baterie výdrž cca 15 minut, což vystačí hned na několik dnů. Díky Li-Ion dobíjecí baterii může zařízení zůstat ve vozidle i delší dobu, aniž by se vybilo. Navíc LED kontrolka vám ukáže, kdy je potřeba zařízení opět nabít.

Pokud chcete škrabku proměnit i na pomocnici do slunečných dní, jednoduše ji stačí spojit s letní sadou EDI 4. Vyměníte kotouč s nástavcem a jde se na věc! Vibrace z toho zařízení vám pomohou s čištěním i odolnějších nečistot jako je nalétaný hmyz nebo dokonce i ptačí trus. V kombinaci s čističem oken RM 650 budou okénka nejen nablýskaná, ale i chráněna díky neviditelné folii, která se na skle vytvoří. A hadřík z mikrovlákna nedá šmouhám šanci. Tomu se říká zabít tři mouchy jednou ranou!

Ochranný kryt elektrické škrabky umožňuje bezpečnou manipulaci i jednoduché uložení, protože je vybaven krycím víčkem. V případě opotřebování nožů lze jednoduše vyjmout celý disk bez pomoci nářadí a vyměnit za nový.

www.karcher.cz

www.svetcisteni.cz

Publikováno: 16. 12. 2022

Kategorie: Praktické rady

Autor: administrator