Papírové krabice z vlnité lepenky přijdou vhod nejen při stěhování

K čemu se vám mohou hodit papírové krabice z vlnité lepenky? Účelů využití je víc než dost. Čeká-li vás stěhování, uskladnění věcí, které nebudete v dohledné době využívat či jen uvolnění určitého prostoru. Vejdou se do nich staré knihy, nevyužité dekorace i spotřebiče. V podstatě vše, na co si jen vzpomenete. Podstatné je, aby byly krabice dostatečně bytelné. Hodil by se vám tip na výrobce, který nabízí cenově dostupné a přitom kvalitní? V tom případě se zaměřte na sortiment české společnosti South Bohemia Star, která má s výrobou tohoto sortimentu bohaté zkušenosti. Na trhu je již od roku 1991 a nabízí krabice v mnoha typových a rozměrových variantách. A co je nejlepší? Dodává je již od jednoho kusu!

Krabice na stěhování a úložné krabice

Produktová řada čítá krabice na stěhování a úložné krabice, zásilkové krabice a poštovní krabice. Ceny vás mile překvapí, ale nehledejte za nimi jakékoliv ústupky na kvalitě zpracování. Důvod spočívá v dlouholetých zkušenostech s výrobou a minimalizaci vstupních nákladů díky modernímu zázemí. Nutno podotknout, že všechny lepenkové krabice jsou 100% recyklovatelné.

Krabice na stěhování a ukládání věcí

Chystáte-li se na stěhování, přepravu či uskladnění věcí (dočasně i trvale), pak jsou pro vaše účely ideální standardizované lepenkové krabice ze tří, pěti nebo sedmivrstvé lepenky. Zboží dostanete v plochém rozloženém stavu, což ovšem neznamená, že byste byli nuceni ztrácet čas skládáním. Krabice jsou navrženy tak, aby bylo složení naprosto intuitivní a rychlé, tedy žádný hlavolam.

Poštovní a zásilkové krabice

Předpokládáme, že spousta čtenářů pravidelně či alespoň jednou za čas využívá služeb České pošty nebo jiných dopravců. Jinými slovy – zasíláte-li balíky, budou vás zajímat poštovní krabice z třívrstvé lepenky s nosností 10 až 20 kg. Oproti klasickým krabicím nabízí lepší zavírání, které zajišťuje speciální tvarový zámek. Zabalený předmět zůstane ve správné poloze díky bezpečnostním klopám na kratších stranách.
Další informace a možnost nákupu najdete na www.southbohemiastar.cz.

Publikováno: 28. 09. 2015

Kategorie: Praktické rady

Autor: administrator

Tagy: krabice na stěhování | papírové krabice