Pár praktických tipů ohledně rekonstrukce koupelny

Jak přistupovat k rekonstrukci koupelny? Samozřejmě, je to něco hodně náročného – jak už na čas, tak i na vložené finanční prostředky. Požádejte o pomoc odborníky z renomovaného studia, kteří vám rádi se vším poradí. Dejte přednost nadčasovým materiálům a jednodušším tvarům, které se jen tak neomrzí. V koupelně se tak nikdy nebudete nudit.

Jaká barva se hodí do koupelny?

Co si o rekonstrukci koupelny myslí redaktoři z nákupní galerie online? Jednoduchost hraje prim, i podle odborníků stále letí béžová, hnědá nebo šedá barva. Barevné prvky v koupelně mohou zastat třeba různé textilie, které lze snadno v případě potřeby vyměnit. Jinými slovy, asi nikdo nechce koupelnu v temně fialovém hávu, že? Do malé koupelny nemusíme nutně používat menší formát obkladů a dlažby, vybírejme si podle vlastního vkusu.

Klaďte důraz na detaily, výsledek vás ohromí

Vzdušnost, elegance a tak dále. Závěsný klozet místo klasické toaletní mísy, sedátko s pomalým zavíráním nebo chromovaná závěsná tyč na ručníky. Zrcadlo s osvětlením, které opticky zvětší celou místnost. A to je jen zlomek toho, co skutečně můžete ve své nové koupelně vymyslet… Foto: pixabay.com

Publikováno: 12. 10. 2019

Kategorie: Interiér | Interiér

Autor: administrator

Tagy: jaká barva do koupelny | jaká barva se hodí do koupelny