Party stany pro firemní účely

Myslíte si, že party stany jsou vhodné jen na zahradu, pro soukromé oslavy, svatby a podobně? Přesvědčíme vás, že správný altán najde praktické využití i ve vaší firmě. Proč toho tedy nevyužít?

Pro teambuilding i prezentaci produktů

Plánujete-li zpestřit svým zaměstnancům pracovní dobu zajímavým teambuildingem pod širým nebem, bude se vám jeden party stan jistě hodit. Při venkovní akci vás spolehlivě ochrání před přímým sluncem, lehkým deštíkem i nepříjemným větrem. Pokud se akce protáhne až do večerních hodin, můžete spustit všechny bočnice na zem, uzavřít stan na zip a díky tomu budete i nadále v teple. Stan lze navíc i vytápět. Potřebujete vhodný prostor pro prezentaci své firmy na veletrhu, festivalu, nebo třeba jen na místním dětském dni? I pro tuto příležitost můžete využít zahradní party stan. Díky postranním bočnicím budou vaše propagační materiály a produkty chráněné před větrem. Nepromokavá střecha je zase ochrání před deštěm a ostrým sluncem. Party stan můžete dokonce využít i pro prodej svých výrobků na různých trzích, poutích a festivalech. Pro takové účely se hodí zejména nůžkové party stany o rozměrech 3 x 3 m. Nůžkové proto, že je lze snadno stěhovat a převážet i ve větším osobním autě. Díky jednoduché automatické konstrukci stan rychle postavíte jedním pohybem a stejně snadno se i skládá zpět do úhledného kvádru. Konstrukce je vyrobená z hliníku a funguje na principu harmoniky.

Reprezentace se vším všudy

A když už má stan reprezentovat vaši firmu, proč si ho nezakoupit ve firemních barvách. K dispozici jsou kromě tradiční bílé barvy i červená, modrá, zelená, hnědá, černá. Případně i méně obvyklé jako champagne, vínová nebo odstín terakota. Plné stěny bočnic můžete dokonce nechat potisknout svým logem, informacemi o produktech, vaší firmě apod. Tak co? Už hledáte nějaký výprodej party stanů 3x6m?

Publikováno: 08. 03. 2016

Kategorie: Zahrada

Autor: administrator

Tagy: nůžkové párty stany | párty stany 3x6