Plastové vratné kelímky skvěle a ekologicky nahrazují jednorázové

Plasty přinesly moderní době mnoho pozitiv. Není zapotřebí se jich zbavovat, ale naučit se je správně využívat s ohledem na ekologii. Typickým příkladem jsou plastové kelímky. To, že jednorázové plastové kelímky jsou pro ekologii a trvale udržitelný rozvoj velký problém, si dnes již uvědomuje každý. Jenomže pouhý přechod na papírové není o nic lepší. Problém totiž není ani tak v samotném materiálu, jako v tom, že je na pouhé jedno použití. Enormní množství plastového odpadu, které dokonce ne vždy najde svoji cestu do recyklačních procesů, je velkou zátěží pro celou planetu. Řešením je opakovaně použitelné plastové nádobí. Zatímco papír nám tento benefit nabídnout neumí, plast ano.

Vratné kelímky dobývají akce a party

Kdo se prvně setká s čepováním nápojů do vratných kelímků, může jej šokovat výše zálohy. Ta je ale na obchodníkovi a jeho obchodní politice. Obecně však platí, že se vratné kelímky setkávají s oblibou jak u prodejců, organizátorů různých festivalů a akcí, tak u zákazníků, kteří pozitivně vnímají ekologičnost tohoto řešení. Vratné kelímky však nejsou pouze ekologické. Jsou též velice praktické. Na rozdíl od běžných plastových kelímků jsou pevnější a nehrozí, že se polijete obsahem. Rovněž lépe vypadají než klasické kelímky. Prodejcům se více vyplatí investovat třeba do potisku vratných kelímků, čímž získávají levné a zajímavé marketingové médium. Zatímco pořadatelé honosnějších akcí odmítali klasické plastové kelímky, u vratných je to jiné. Mohou být téměř k nerozeznání od skla.

Vratné kelímky s vlastním potiskem

Nechte si na své firemní akce, festivaly i do svých restauračních provozoven vyrobit vratné kelímky s potiskem. Nabízí je elasto. Potisknout lze průhledné i barevné kelímky. Firma je nabízí v mnoha barvách, včetně vícebarevných sad. Vybrat si lze kelímky na teplé i studené nápoje, včetně kelímku s implementovaným víčkem a brčkem. V nabídce elasto naleznete i další drobné reklamní předměty či luxusní firemní dárky pro náročné.

Publikováno: 01. 09. 2022

Kategorie: Recepty

Autor: administrator