Pořiďte si nábytek, který v pracovně zaručeně oceníte

V kancelářích a pracovnách trávíme denně spoustu času. Někdo ráno odchází do firmy, jiný pracuje z domu, nicméně, v obou případech bychom měli mít pracovní prostor uzpůsobený tak, abychom zde nikoli přežívali, ale čas trávili pokud možno rádi díky kvalitnímu vybavení. Pracovna by neměla být tmavá a zaplněná nábytkem od podlahy po strop.

Vzdušené regály a police

Pokud je prostor příliš zaplněn nábytkem, místnost působí stísněně. Proto je dobré volit kromě klasických skříní i regály, které spolu zkombinujete. Můžete vsadit i na zajímavý design. Co třeba regál SONGMICS s nepravidelným uložením polic? Místo na odložení mnoha předmětů získáte, i když pověsíte nástěnné police. Mohou být umístěny jak nad sebou, tak vedle sebe nebo zajímavě, jako schůdky. Záleží na tom, kolik prostoru máte.

Praktické mobilní skříňky

Při práci u počítače je skvělé mít k dispozici mobilní uzavíratelnou skříňku, do níž uschováte šanony a dokumenty, jež potřebujete často vyndávat. Jde o tzv. zásuvkové kontejnery, které jsou používány i ve velkých call centrech a open space. Disponují i zásuvkami, takže si můžete odložit jak drobné předměty, které nechcete nechávat na stole, tak brožury, prospekty, kancelářské drobnosti… Pokud zde skladujete důležité dokumenty a cennosti, je vhodné, když zvolíte mobilní kontejner se zámkem.

Kvalitní kancelářské židle

Sedět u PC celý den si žádá kvalitní sezení. Za tímto účelem neváhejte investovat do kvalitní kancelářské židle. Zaměřte se při koupi ergonomickým tvarem, možností nastavení výšky nejen sedací plochy, ale i zádové opěrky, hlavové opěrky a područek. Pokud se rádi na židlích posunujete do stran, např. k tiskárně, důraz klaďte i na kvalitně zpracovaná kolečka. Neopomeňte nosnost židle. Kvalitní nábytek nejen do pracovny najdete na finecase.cz.

Publikováno: 08. 04. 2022

Kategorie: Interiér | Interiér

Autor: administrator