I levné kancelářské židle mohou být kvalitní. Musíte však vědět, kde se po nich poohlédnout!

Kdo by to byl řekl, že celodenní práce v kanceláři může vést k vážným zdravotním problémům? Ty souvisí s dlouhodobým sezením na nevhodně zvolené židli, která nesplňuje ani základní ergonomická pravidla. Patříte-li do cílové skupiny „kancelářských krys“ i vy, případně trávíte-li na židli spoustu času ve své pracovně, neberte zdravé sezení na lehkou váhu. Vybrat ten správný model není snadné – na trhu je množství modelů, které se v mnoha ohledech liší. Prozradíme vám, jak postupovat při výběru kvalitního kancelářského křesla, které vám zajistí optimální komfort. Dáte-li na naše rady, určitě při nákupu nešlápnete vedle.

Čím se řídit při výběru kancelářské židle?

V prvé řadě se vyhněte supermarketům a zaměřte se na sortiment, který nabízí specializovaní prodejci. Právě ti vám totiž s výběrem vhodné kancelářské židle poradí a doporučí vám optimální model odpovídající vašim požadavkům. Jak asi správně tušíte, židle by měla vyhovovat individuálním potřebám. Při výběru se zaměřte na největší nedostatky stávající židle – nový model musí ve všech ohledech excelovat. V praxi jde o tuhost a tvar sedáku, přítomnost opěrek na rukou, možnosti regulace výšky a další parametry. Dobrá zpráva je, že levné kancelářské židle mohou nabízet dostatečně zdravé a pohodlné posezení. Musíte se však poohlédnout po slevových akcích, v rámci kterých jsou vybrané modely výrazně levnější.

Kde seženete prima židle za super ceny?

Za zmínku stojí renomovaný e-shop www.primazidle.cz, ve kterém najdete špičkové kancelářské i konferenční židle za nejnižší ceny (prodejce je přímým dovozcem). Veškeré zboží je skladem a vy ho budete mít doma do 24 hodin od potvrzení objednávky. Za dopravu nezaplatíte ani korunu a na zboží dostanete prodlouženou pětiletou záruku. Potřebujete snad další důvody, proč si novou kancelářskou židli pořídit právě zde?

Publikováno: 27. 07. 2015

Kategorie: Praktické rady

Autor: administrator

Tagy: levné kancelářské židle