Bez jakého softwaru se neobejde váš pracovní počítač?

Začínáte pracovat z domova a pořídili jste si za tím účelem zbrusu nový počítač? V takovém případě jej nejdříve musíte dát dokupy. Jaký software je naprostým základem pro úspěšný home office?

Nejmodernější operační systém

Než vůbec začnete používat svůj počítač, budete do něj muset nainstalovat nejnovější verzi operačního systému – Microsoft Windows 11. Nejmodernější verze slavného systému Windows je rychlá, přívětivá, umožňuje komplexní nástavbu pro veškerou práci a v současné době se samozřejmě dočkává nejvyšší podpory ze strany vývojářů.

Komplexní balíčky Microsoft Office

Máte nainstalovaný a plně rozjetý operační systém? Pak začíná ta pravá zábava. Nyní musíte zakoupit a nainstalovat komplexní balíček Office 2021. Získaná licence je naštěstí doživotní a vázaná přímo na váš Microsoft účet. Můžete si tedy daný software přetahovat z počítače na počítač.

V rámci domácího balíčku Office získáte tři nejdůležitější aplikace pro práci z domova. Jaké?

První z nich je Word. Tento textový editor vám umožní vypracovat jakékoliv textové podklady. Hravě do nich můžete vkládat i tabulky, grafy a kliknutím myši kontrolovat pravopis.

Živí vás čísla a vyhodnocování dat? Pak oceníte spíše Excel. Jedná se o tabulkový procesor, který automaticky vypočítává a vyhodnocuje zadaná data na základě vložených příkazů.

Potřebujete spíše vytvořit prezentaci na firemní školení či pro zákazníky? Otevřete si Microsoft PowerPoint.

Nakupte výhodně

Zajímá vás operační systém Windows 11 nebo Microsoft Office licence? V obou případech si rozklikněte webové stránky oblíbeného e-shopu Dostupnýsoftware.cz. V něm ihned zakoupíte požadovanou licenci, obdržíte kód, stáhnete a v mžiku nainstalujete vše potřebné. Za maximálně dvacet minut se můžete vrhnout do práce.

Publikováno: 29. 01. 2024

Kategorie: Praktické rady

Autor: administrator