Pro koho je vhodný interiér na míru?

Když se řekne „na míru“, většina lidí si představí něco exkluzivního a zároveň cenově nedostupného. V souvislosti s bydlení se tyto představy násobí. Pravdou je, že interiéry na míru skutečně exkluzivní jsou, ale cenově nedostupné? Nikoliv! Nábytek vyrobený na zakázku se může pohybovat ve stejné cenové relaci jako sériová výroba. No a my vám v následujících řádcích prozradíme, v čem je řešení na míru lepší!

Jedinečnost v každém centimetru

Zakázkové truhlářství je správnou volbou pro každého, koho omrzel stereotyp z katalogů. Pokud v současné nabídce sériového nábytku nenacházíte nic, co by vás posadilo na židli, nechte si vyrobit interiér, který splní vaše představy do puntíku. Situace, kdy vám radost z nového kousku pokazí známí, kteří si zakoupili stejný nebo podobný, se již nebudou opakovat. Váš nábytek bude unikátní.

Praktické využití prostoru

Trápí vás nedostatek prostoru? V takovém případě je interiér na míru takřka nezbytný. Omezené dispozice se týkají především obyvatel menších bytů. Díky zakázkovému nábytku efektivně využijete každý centimetr. Vestavěné skříně věrně kopírují prostor a vy si sami navrhnete jejich vnitřní uspořádání. To samé platí i o kuchyňské lince a zbylém zařízení. Neplýtvejte drahocenným místem a nechte si vyrobit nábytek, který se přizpůsobí vašemu bydlení.

Cenově dostupný luxus

Toužíte po luxusně vyhlížejícím interiéru, ale zdá se vám, že katalogový nábytek je zbytečně drahý? Pusťte se do hledání truhláře, který ho pro vás vyrobí výrazně levněji a v odpovídající kvalitě. Skvělým příkladem je truhlářství České Budějovice – Janda, které se zabývá výrobou nábytku na míru již od roku 1991. Zkušení truhláři realizují kompletní interiéry i jednotlivé kusy. Jejich práce je proslulá bezkonkurenčním poměrem kvality a ceny. Na reference se můžete podívat na www.truhlarstvijanda.cz.