Sedačka na míru Milénium Šípoš Praha: Klenot každého obývacího pokoje

Listujete katalogy a tušíte, že tudy cesta nevede? Najít ideální sedací soupravu není jednoduché. Zvlášť, když toužíte po speciálním kousku. Po sedačce, která perfektně zapadne do stávajícího interiéru a využije potenciál prostoru tak jako žádná jiná... Nezoufejte, řešení existuje. Nechte si vyrobit sedačku na míru. Když je prioritou nízká cena, výběr se nese v duchu mnoha kompromisů. Sedačka na míru je protipólem. Přizpůsobí se vám, ne vy jí. Jen si citlivě zvolte výrobce – vyberte si firmu, která sedačky na míru vyrábí dostatečně dlouho, má skvělé reference a zároveň sleduje aktuální trendy. Hodil by se vám konkrétní tip? Sedačky Praha – Milénium Šípoš jsou na trhu čtvrt století a za kvalitu své produkce ručí nadstandardní čtyřletou zárukou na kostru.

Co byste měli o výrobě sedačky na míru vědět?

Rozměry nejsou pevně dané, podle technických možností a standardů je lze upravit. Oproti konkurenci je kostra sedačky z pevného bukového dřeva, zbylé komponenty výrobce volí s ohledem na prvotřídní kvalitu. Výroba sedací soupravy na míru trvá 6 – 10 týdnů. V případě potřeby se s výrobcem domluvíte na odloženém termínu dodání a dostanete ji později i se slevou, která je aktuální v době objednávky. Dopravu ani montáž řešit nemusíte, jsou součástí servisu.

Proč je výroba sedačky na míru od Milenium Šípoš Praha dražší?

Nemá cenu si nalhávat, že vás exkluzivní sedačka na míru vyjde na stejnou částku jako běžná sériová produkce. Vyšší cena má své opodstatnění – výroba trvá až 5× déle a kvalita je na mnohem vyšší úrovni. Kostra, potahové materiály a ostatní prvky jsou vysoce odolné a celková životnost sedačky podstatně delší. A protože fotografie vydají za tisíce slov, podívejte se na nabídku přímo na www.sedackymilenium.cz a udělejte si na výjimečné sedací soupravy vlastí názor.

Publikováno: 02. 06. 2019

Kategorie: Interiér | Interiér

Autor: administrator