Slevové balíčky vám ušetří starosti i peníze při stavbě kuchyní s pecí, grilem nebo udírnou

Máte-li zahradu nebo prostornou terasu, možná jste se rozhodli, že je načase postavit si zahradní kuchyni s mnoha pomocníky pro přípravu pokrmů. Anebo chcete jen jednoduchou a kvalitní udírnu, v níž si ještě letos stihnete vyudit své první klobásky, uzené maso nebo třeba sýry. Ať je to jakkoli, práci vám mohou usnadnit, a také vám pošetří peněženku, praktické slevové sety, které obsahují vše, co budete ke stavbě potřebovat.

Sety, jež oceníte

Nejlepší je nechodit kolem horké kaše a uvést několik příkladů, které vás o výhodnosti koupi přesvědčí. Líbit by se vám mohl kupříkladu set na stavbu ohniště SB20. Jde o roštové ohniště s univerzálním využitím. Primárně je sestava určena ke stavbě udírny, ale skvěle poslouží i jako ohniště kamen či sporáku. Vývod se dá umístit na strop ohniště nebo ze zadní části. Šamotovou desku je možné jedním řezem upravit dle potřeby. Použijete-li vrchní vývod, odřízne se část horní záklopové deska a zbylá část se použije na zadní stěnu ohniště. Nejvhodnější spojovací maltou je Rath. S tímto úsporným balíčkem ušetříte 196 Kč a najdete v něm všechny potřebné komponenty. Např. lože roštu s roštem, 4 šamotové desky – plátky, tři větší šamotové desky, vývod, topný štít, popelník a plochou samolepicí těsnící pásku.

Je libo udírnu?

Pokud chcete stavět udírnu, využijete např. set na stavbu udírny SB10. I tento slevový set obsahuje vše, co budete ke stavbě potřebovat. Nechybí udírenská dvířka s izolací a těsnicí šňůrou, masivní litinový štít, černou barvu proti korozi, rámeček na uložení litinového roštu, ocelový popelník, vývod z ohniště, udírnový teploměr… Díky setu ušetříte z a komponenty 456 Kč. Navštivte webové stránky kamnarina.cz a prohlédněte si jednotlivé sety, které vám usnadní stavbu.

Publikováno: 25. 11. 2021

Kategorie: Praktické rady

Autor: administrator