Tepelné čerpadlo sníží vaše výdaje za energie. Nyní na něj můžete získat kotlíkovou dotaci!

Efektivním řešením, které trvale sníží vaše vysoké výdaje za energie, je výměna neekologického kotle za moderní tepelné čerpadlo. Z dlouhodobého hlediska vám investice přinese nemalou úsporu a navíc zvýšení celkového komfortu bydlení. Pokud jste se doposud omezovali při topení, díky tepelnému čerpadlu již nebudete muset. Jediným „zádrhelem“ mohou být vyšší vstupní náklady. Nebudeme si nic nalhávat – kvalitní tepelné čerpadlo není nejlevnější záležitost. Naštěstí lze ušetřit nemalou částku prostřednictvím kotlíkové dotace. Podrobnosti se dočtete v tomto článku.

S výběrem tepelného čerpadla vám pomůže KLIMA RAPID

Vybrat tepelné čerpadlo tak, aby ve všech ohledech vyhovovalo vašemu bydlení, není pro laika snadné. Na trhu je množství modelů a vyzná se v nich pouze odborník. Pokud se však obrátíte na renomovanou firmu KLIMA RAPID, která na trhu pohybuje od roku 1994, určitě nešlápnete vedle. Společnost KLIMA RAPID se zabývá dodávkou, montáží a servisem špičkových tepelných čerpadel značek Panasonic, Midea a Daikin. Modely Panasonic Aquarea přináší úsporu ve výši téměř 80 % oproti elektrickým topným systémům. Podobně účinné jsou také systémy Daikin Altherma, které jsou navíc velmi tiché. Správnou volbou však může být také tepelné čerpadlo značky Midea, pro kterou má KLIMA RAPID výhradní zastoupení v ČR.

Chcete získat dotaci?

V rámci kotlíkové dotace můžete získat až 80 % z pořizovacích nákladů. Částka je limitována na 12 000 Kč a vtahuje se na vybraná zařízení. Zájemci podávají žádosti již od konce ledna 2016 a dotaci mohou získat fyzické osoby, které mají ve vlastnictví rodinný dům s max. třemi bytovými jednotkami. Další podmínkou je hlavní zdroj tepla v podobě kotle na tuhá paliva s ručním přikládáním. Detailní info ohledně kotlíkové dotace a tepelných čerpadel najdete na www.klimarapid.cz.

Publikováno: 03. 04. 2016

Kategorie: Finance | Energie

Autor: administrator

Tagy: kotlíková dotace tepelné čerpadlo