Proč přejít k jinému dodavateli plynu? Ušetříte tisíce ročně!

Plyn je dnes nedílnou součástí většiny domácností. Nezáleží na tom, zda žijeme v domě nebo v bytě, či ho využíváme v rekreačních objektech. Nejvíce ho spotřebujeme na:
  • Vaření a pečení
  • Vytápění
  • Ohřev teplé vody
S jeho spotřebou souvisí naše výdaje. Čím více ho využijeme, tím více platíme. Cest jak za plyn ušetřit, je přitom několik. Ne vždy platí, že se musíme omezovat. Mnohdy stačí pouze změnit dodavatele a přejít k levnějšímu. Jedním z takových je i společnost Enra Services s.r.o. Podívejte se, proč nám v rámci výběru vyšel ve všech oblastech jako jasný vítěz.

To hlavní? Cena!

Prvním kritériem výběru by měla být cena. Právě proto jsme se také rozhodli dodavatele měnit. Postup je v tomto případě jednoduchý. Naším úkolem je porovnat si, o jakou částku cena plynu klesne. Protože dnes domácnosti nejčastěji odebírají plyn od RWE, není porovnání zase tak složité. Běžný byt u tohoto giganta zaplatí ročně 19 583 Kč, dům 37 625 Kč. A jaké jsou ceny u Enra Services s.r.o.? V rámci tohoto modelového příkladu 14 905 Kč a 28 372 Kč. Tedy zhruba o 5, respektive o 10 tisíc ročně menší.

Posuzujte i firemní kulturu

Jistě chcete, aby se s vámi jednalo férově a na rovinu. I v rámci tohoto porovnání vychází Enra jako vítěz. Mezi hlavní pozitiva patří profesionální přístup k zákazníkům, individuální řešení požadavků, stejně jako možnost pomoci v situacích, kdy nás současný dodavatel nechce vyvázat ze smlouvy.

Jděte tam, kde za vás přechod kompletně vyřídí

I na to je dobré při výběru hledět. Proč? Jelikož máte jistotu úspory nejenom času, ale také starostí. Za pár týdnů už můžete odebírat levný plyn, přitom o samotnou výpověď původní smlouvy a o zajištění administrativy přechodu se postará nový dodavatel. Který to je? To už určitě víte sami a nemusíme vám to znovu připomínat. Pro ty neznalé pouze doplníme, že přechod je spojený pouze s papírováním. Kvality plynu, nebo současných rozvodů se nedotkne.

Publikováno: 20. 07. 2015

Kategorie: Finance | Energie

Autor: administrator

Tagy: enra plyn