Tradiční zahradní nábytek Doppler si zamilujete na první pohled

Nemůžete se dočkat, až oslavíte první jarní víkend na zahradě? Příjemné posezení v kruhu nejbližších, grilování a spousta zábavy… Otázka však zní – máte si na co sednout? Bez pořádného posezení si relaxaci na čerstvém vzduchu nikdy neužijete naplno. Proto se s předstihem poohlédněte po kvalitním zahradním nábytku, který vám poskytne dostatečný komfort. Co byste řekli na cenově dostupné a přitom velmi kvalitní výrobky v moderním designovém provedení? Těmito vlastnostmi oplývá zahradní nábytek Doppler.

Více než 50 let na trhu

Rakouský výrobce Doppler má s výrobou zahradního nábytku bohaté zkušenosti. Aby ne, když je na trhu přes půl století (od roku 1947). Výrobní portfolio čítá také polstry a zahradní slunečníky. Původně rodinná firma dnes exportuje zboží napříč celou Evropou i mimo ní. Jednu z poboček má i v České republice – vyrábí se zde polstry a části slunečníků. O kvalitě výrobků nemůže být pochyb, najdete je v nabídce všech větších velkoobchodních řetězců.

Vyberte si nábytek, který bude vaší zahradě slušet

Doppler vyrábí zahradní nábytek z různých materiálů. Na své si přijde každý, kdo nedá dopustit na dřevo, umělý ratan či moderní ocel a kvalitní plasty. V nabídce najdete křesla, stoly, lehátka, houpačky a samozřejmě i celé sestavy. Celkový dojem navýší polstry Doppler, které jsou k mání v širokém spektru variant. A budete-li chtít, vyhotoví vám polstry na míru, s vlastním potiskem dle dodané předlohy.

Bez slunečníku to nebude nikdy ono

Nedílnou součástí vaší výbavy by měl být také zahradní slunečník. Spolehlivě vás ochrání před nepříjemnými slunečními paprsky a poskytne tolik potřebný stín. Doppler vyrábí slunečníky v klasických i výkyvných variantách. Skvělou volbou však může být také stylová sluneční clona. Chcete-li si nabídku zahradního nábytku, polstrů a slunečníků značky Doppler prohlédnout z pohodlí domova, zamiřte na www.dopplershop.cz.

Publikováno: 14. 11. 2015

Kategorie: Zahrada | Zahrada

Autor: administrator

Tagy: zahradní nábytek doppler | zahradní slunečníky