Je libo trochu skla? V moderním interiéru nesmí chybět!

Současné trendy sice přejí přírodním materiálům, ale ani dřevo a kámen nejsou natolik variabilní, aby zastínili jiné tradiční materiály. Ale proč svádět litý boj, když se nabízí možnost vzájemné kombinace. V moderním interiéru se najde místo pro ledacos. A my se zaměříme na sklo, které má doslova úžasnou moc. Vhodně zvolené skleněné prvky nejenže zapadnou do libovolného koloritu ostatních materiálů – zaslouží se o atmosféru, která vás doslova pohltí.

Sklo je elegantní, bude vašemu bydlení slušet

Co na tom, že je vaše bydlení prošpikováno dřevem a kamennými obklady. Nikdy není dost pozdě, abyste přidali další kamínek do mozaiky útulného domova. Skleněný sprchovací kout, celoskleněné dveře a stěny, schodiště a celá řada dalších skleněných prvků vypadají vážně skvěle. O tom ví své odborníci z renomovaného brněnského sklenářství Sklo Rosprim. Pokud vám někdo doporučí vhodné řešení, pak právě oni.

Brněnští odborníci dokáží se sklem hotové divy

Na sklenářství sice narazíte téměř na každém rohu, ale málokdo sklu rozumí tak jako lidé ze Skla Rosprim. Má-li být výsledek dokonalý a s důrazem na precizní zpracování detailů, rozhodně nešlápnete vedle. Sklenáři se pohybují především v okolí Brna, ale za zakázkami často cestují i napříč celou republikou. Brněnská firma realizuje klasické i méně standardní služby související se sklenářskou činností. Sklenáři bravurně zvládají laminaci, pískování, broušení, kalení, vrtání i práci s barevnými a ornamentními skly. Vyrobí pro vás jakoukoliv skleněnou konstrukci – od skleněného sprchového koutu až po terárium. Za zmínku stojí také havarijní non stop zasklívání Brno, které přijde vhod každému, kdo potřebuje okamžitě zasklít okno nebo dveře. Jak vypadá profesionální práce, si můžete prohlédnout v galerii referencí na www-sklenarstvi-brno.cz.  

Publikováno: 15. 11. 2015

Kategorie: Interiér

Autor: administrator

Tagy: brno rosprim | zasklívání brno