Usnadněte si sekání doma i na chalupě

Potřebujete dobře skladovatelnou sekačku, která vás při sekání osvobodí od elektrických kabelů, nezdravých výparů a těžké manipulace? Možná je právě pro vás ideální volbou aku sekačka, která vám nabídne skvělý výkon i komfort při práci.

 Pokud máte menší zahradu, a ještě menší prostor na uložení sekačky, budete potřebovat něco skladného, lehkého a přesto výkonného. Například aku sekačka na trávu Kärcher LMO 13–36 je skvělým pomocníkem nejen kvůli volnému pohybu bez kabelu a bez emisí. Díky nízké hmotnosti, rukojeti z pěnového materiálu a ostrému ocelovému noži, který zanechává trávník čistě posečený, je práce opravdu pohodlná. Výhodou je i systém 2V1, kdy si sami vyberete, zda tráva nashromáždí v koši nebo bude sloužit jako přírodní hnojivo. Výšku si jednoduše nastavíte ve 4 stupních a hřebeny na trávu si poradí i se stébly na okraji. Sekačku snadno složíte a uskladníte i na menším prostoru. Opravdu praktická je i kontrolka stavu plnění a dětská pojistka.

Máte rozlehlou zahradu, nebo ji dodávají křivky svahy? Silná a výkonná AKU sekačka na trávu LMO 36-46 vám umožní volný pohyb bez kabelu ale i bez škodlivých emisí. Speciální systém zadních kol Push Assist umožňuje zařízení bez námahy stoupání po příkřejší zahradě. Kombinace širokého trupu a velkého sběrného koše přispívá k hladkému průběhu při sekání bez častého přerušení práce. Výhodou je i systém 2V1, kdy si sami vyberete, zda tráva nashromáždí v koši nebo bude sloužit jako přírodní hnojivo pomocí mulčovacího nástavce. Výšku si jednoduše nastavíte v 5 stupních a hřebeny na trávu si poradí i se stébly na okraji. Sekačku snadno složíte a uskladníte i na menším prostoru. Opravdu praktická je i kontrolka stavu plnění a dětská pojistka.

Podívejte se, jak je práce s aku sekačkou snadná Garden Tools - LMO 18-36 Battery Lawn Mower | Kärcher UK - YouTube.

A nyní můžete využít speciální akci. Při nákupu stroje Kärcher z bateriových platforem 18 V a 36 V obdržíte baterii s rychlonabíječkou za 1 Kč. Akce platí do vyprodání zásob.

Zajímá vás více informací o zahradních pomocnících Kärcher? Klikněte na www.karcher.cz nebo www.svetcisteni.cz.

Publikováno: 15. 03. 2022

Kategorie: Zahrada | Zahrada

Autor: administrator