Venkovní žaluzie a rolety mají styl

Přemýšleli jste nad pořízením venkovního stínění? Možná se vám to může zdát zbytečné, ale venkovní stínění představuje v dnešní době důležitý prvek nemovitosti. Dříve lidé používali pouze dřevěné okenice a interiér doladili závěsy. Dnes je tomu skutečně jinak.

V čem tkví výhody a nevýhody?

Na prvním místě by měla být v každém případě úspora elektrické energie, která je ovlivňována pohonem i barevností samotné lamely. Předokenní rolety mají pestrou škálu pozitiv. Po celý rok si v místnostech užíváte příjemných teplot. Nepociťujete žádné větší výkyvy teplot, i když venku mrzne anebo nám pálí sluneční paprsky do okna. Pomocí ovladače i mechanicky lze regulovat světlo v interiéru. Pro mnoho uživatelů je nanejvýš důležitý design produktu. Kdo by si nepřál dokonalé venkovní stínění? V dnešní době už si můžeme zvolit i motorizované žaluzie, což přináší skutečný komfort.

Předokenní rolety a jejich kladné stránky

Věděli jste, že kvalitní předokenní rolety umí pracovat jako skvělá tepelná izolace? To vše v duchu motorického ovládání a čidla. V létě fungují automaticky, stáhnou se a slunce nevniká do pokojů. V zimě je to právě naopak. Jakmile zaznamená čidlo svit slunce, rolety se automaticky otevřou. Rolety poslouží jako izolace proti hluku. Když bydlíte ve velkoměstě, u silnice či vlakového nádraží, oceníte jejich protihlukové schopnosti. Tento jev padne do noty lidem pracujícím v noci, když se chtějí ráno vyspat, a maminkám malých dětí. Nesmíme zapomenout na bezpečnost.

Kde sehnat kvalitní zboží?

Žaluzie určené na venkovní použití mají také spoustu výhod. Lamely v žaluziích dokonale regulují světlo. Navíc jsou k dostání v mnoha barevných odstínech. Pokud se stále nemůžete rozhodnout, jaký výrobek by padl vašemu domu na míru, mrkněte se na internetové stránky společnosti CLIMAX.

Publikováno: 30. 01. 2017

Kategorie: Stavba & rekonstrukce | Stavba & rekonstrukce

Autor: administrator

Tagy: předokenní rolety | venkovní rolety