Víme, proč si pořídit zahradní nábytek z masivu

Pokud vám k absolutní pohodě na zahrádce chybí už jen kvalitní zahradního posezení, máme pro vás tip. V současné době je k mání velmi široká nabídka venkovního nábytku, který se liší cenou, kvalitou provedení a materiálem. Nechcete-li za pár let opět řešit stejný problém, vsaďte na zahradní nábytek z masivu, který vám vydrží třeba i několik desítek let. V následujících řádcích najdete výčet největších výhod masivu a tip na spolehlivého prodejce.

Krása masivu vás ohromí a jeho odolnost utvrdí o správném rozhodnutí

Na zahradní nábytek klademe spoustu požadavků. Musí být pohodlný, dobře vypadat a vydržet prudké výkyvy počasí. V těchto ohledech masivní zahradní nábytek vyniká a do puntíku vše splňuje. Ne nadarmo se říká, že dřevo je zkrátka dřevo – na vaší zahradě se bude skvěle vyjímat a perfektně do ni zapadne. Nábytek z masivního dřeva je nadstandardně odolný, antistatický a velmi stabilní. U robustního stolu či židle z masivu nehrozí, že by se kývala se strany na stranu. Nábytku nevadí ani větší zatížení, což ocení každý, komu ručička na váze ukazuje vyšší hodnoty.

Zahradní nábytek, který vydrží navěky

Masivní dřevo je téměř nesmrtelné. Údržba nábytku je snadná a budete-li pravidelně aplikovat speciální vosky a oleje pro komplexní ochranu materiálu, nemáte se čeho bát. V případě „nehody“ lze povrch poměrně snadno renovovat. Pro zručnějšího kutila je renovace zahradního nábytku z masivu hračkou.

S výběrem vám poradí kvalifikovaný prodejce

Fotografie vydají za tisíce slov. Vy se můžete podívat na sortiment zahradního nábytku na webových stránkách společnosti WERDINA trade (www.werdina-shop.cz). V nabídce najdete celé sety i samostatné stoly z masivu, židle a lavice z masivu. O kvalitách sortimentu se můžete přesvědčit i na vlastní oči ve vzorkové prodejně.

Publikováno: 14. 02. 2016

Kategorie: Zahrada | Zahrada

Autor: administrator

Tagy: zahradní nábytek z masivu