Vybíráte kvalitní podlahu? Vsaďte na firmu Pliska

Nejenom v oblasti našich domovů, ale i v segmentu průmyslu jsou kvalitní podlahy nezbytností. Při jejich realizaci bychom neměli nic ponechat náhodě. Proto je správnou volbou oslovit společnost Pliska. Ta se na průmyslové podlahy přímo specializuje. Rozhodně potěší svými zkušenostmi, jelikož na našem trhu realizuje zakázky již přes 20 let. Založena byla v roce 1992 a své služby poskytuje nejenom u nás, ale i na slovenském trhu. Rozsah prací neoceníte nejenom ve chvíli, kdy hledáte lité podlahy Brno. Oceníte ho také v situacích, kdy potřebujete stávající podlahy také opravit. I v tomto ohledu je firma Pliska jedničkou na trhu.

Jaké typy podlah společnost nabízí?

Důvodem, proč si vybrat tuto firmu je samozřejmě rozsah jejích služeb. Oblast jejího zaměření jsme již lehce nastínili. Jsou to především lité podlahy, se kterými nám může pomoci. Ty můžeme využít třeba v těžkém nebo potravinářském průmyslu. Stejně tak přijdou vhod i v našem domově – primárně v garáži nebo domácí dílně. Špičkou v dané oblasti jsou zcela jistě pryskyřicové podlahy. Ty nabídnou nejenom unikátní vlastnosti, ale také jistotu jejich aplikace na jakékoliv běžné stavební povrchy. Zároveň mají výhodu v tom, že je lze zatížit již do šedesáti minut od dokončení posledních prací.

Proč využít právě společnost Pliska?

O hlavním segmentu poskytovaných služeb jsme se již zmínili. Podívejme se také na hlavní důvody, proč je firma profesionál, který nás zaručeně nezklame. Hlavním důvodem je garance kvality, pokud využijeme právě její nátěry průmyslových podlah. Dále nás potěší i množstvím pozitivních referencí, které nám v našem rozhodování pomohou. Je to ale i jistota toho, že řadu věcí si společnost sama vyrábí. Jde třeba o:
  • Akrylátovou pryskyřici
  • Štěrkové zátěžové izolace
  • Jedno a dvousložkové barvy
  • Materiály pro označení cyklostezek
Díky tomu máme jistotu, že není jenom finálním realizátorem zakázky, ale že si samotné složky také sama vyrábí. Může tak primárně dohlížet na požadovanou kvalitu. I to je důvod, proč se podívat na web www.pliska.cz, zjistit další zajímavé informace a samozřejmě také objednat její služby.

Publikováno: 19. 08. 2015

Kategorie: Stavba & rekonstrukce | Stavba & rekonstrukce

Autor: administrator

Tagy: nátěry průmyslových podlah