Výhody zapuštěného bazénu: Proč se do něj zamilujete?

Mít na zahradě bazén je takřka nepsanou povinností. Česko je "bazénová velmoc" a pravděpodobně si bez něj léto nedokážete představit ani vy. Pokud se nechcete těsnat na veřejném koupališti a naopak byste si rádi zarelaxovali v klidném prostředí vlastní zahrady, dlouho s pořízením bazénu neváhejte. Ale jaké řešení zvolit? Je lepší nadzemní, částečně zapuštěný, nebo zapuštěný bazén? Všechny tři základní typy bazénů mají své specifické výhody a je těžké objektivně rozhodnout, která varianta je nejlepší. Ale přestože v praxi záleží na konkrétních preferencích, zapuštěné bazény mají zdaleka nejvíce výhod. Mívají delší životnost, jsou atraktivnější z estetického hlediska a nabízí lepší koupání.

Odolnost

Zapuštěné bazény nejsou vystaveny okolním vlivům tak jako částečně zapuštěné a nadzemní bazény. Proto je jejich životnost podstatně delší. Nicméně vždy záleží na provedení konkrétního modelu. Příkladem vysoce odolných zapuštěných bazénu jsou ty od Rentmil. Vyrábí se z prvotřídního německého plastu Polystone P (vyrábí Röchling), který odolá mechanickému poškození, povětrnostním vlivům i UV záření. Samozřejmě mu neškodí ani chemie, běžně užívaná při dezinfekci bazénové vody.
Plastové bazény Rentmil mají srovnatelné parametry se sklolaminátovými a fóliovými, ale jsou výrazně levnější. Plast představuje jasnou volbu pro každého, kdo hledá vynikající poměr kvality a ceny.

Snadný vstup do vody

Zapuštěné bazény jsou na tom zdaleka nejlépe z hlediska komfortu. Vstup do vody je mnohem snadnější, což ocení menší děti a osoby s horší pohyblivostí.

Hodí se do jakéhokoliv terénu

Disponujete členitou zahradou? Zapuštěné bazény lze realizovat téměř všude, třeba i ve svahu. S okolím vždy perfektně splynou a mají zásadní vliv na celkový estetický dojem, jakým pozemek působí. Chcete se o plastových zapuštěných bazénech od Rentmil dozvědět více? Informace najdete na www.rentmil.cz.

Publikováno: 13. 01. 2019

Kategorie: Zahrada | Zahrada

Autor: administrator

Tagy: výhody zapuštěného bazénu