Výklopné zásuvky do stolu jsou praktické i pro home office

Začali jste pracovat z domu a na stole se vám hromadí technika, kterou nemáte kam připojit? Nabíječky, IT technika, mobilní technika, tiskárna… Kde pro všechna tato zařízení vzít zásuvku? Vyřešte to pomocí zásuvek do stolu. Naše byty nejsou přizpůsobené tomu, abychom se do nich nastěhovali s tak obrovským množstvím techniky. Přitom smysluplná práce z domova vyžaduje mnohem více přístrojů a pomůcek, než když nějakou tu práci doděláváme večer či o víkendu. Jak si zařídit home office, aby byl připraven na vše? Řešením rozhodně nejsou bez ladu a skladu natahané prodlužovačky po bytě, ani nepříliš bezpečné rozdvojky do zásuvek, které obvykle i tak nestačí. Vyřešte problém chytře – instalujte si výklopné zásuvky do stolu.

Výklopné zásuvky do stolu

Výklopné zásuvky se dají namontovat do podlahy, do stolu, ale i do jiného pro tento účel vhodného nábytku. Snadno tak získáme elektrické připojení v místě, kde je jej na zdi nedostatek, ale třeba i v části místnosti, která je od zdi vzdálená. Výklopné zásuvky do stolu jsou velice estetické, snadno se montují a zásah do stolu zvládne i domácí kutil. Případně práci svěřte profesionálnímu truhláři. Výklopné zásuvky nabízí možnost připojení několika elektrických zařízení, některé mají dokonce USB výstupy. Ty oceníte třeba tehdy, když má váš notebook pouze omezený počet USB výstupů a když řadu zařízení nabíjíte třeba právě přes USB.

Jinou formu instalace nabízí výsuvné zásuvky do stolu

Zásuvka do stolu může být rovněž výsuvnou. Obvykle bývá orientována vertikálně, horizontální řešení, jaké známe z výklopných zásuvek, je méně častým. Výsuvná zásuvka do stolu bývá staticky orientovaná i otočná. Vyžaduje menší otvor do stolu, takže u některých je to z designového hlediska schůdnější řešení. Zásuvky jsou opět vybavené pro připojení k elektřině, USB výstupem i datovým výstupem.

Publikováno: 21. 06. 2020

Kategorie: Praktické rady

Autor: administrator