Venkovní žaluzie a rolety mají styl

Přemýšleli jste nad pořízením venkovního stínění? Možná se vám to může zdát zbytečné, ale venkovní stínění představuje v dnešní době důležitý prvek nemovitosti. Dříve lidé používali pouze dřevěné okenice a interiér doladili závěsy. Dnes je tomu skutečně jinak.

V čem tkví výhody a nevýhody?

Na prvním místě by měla být v každém případě úspora elektrické energie, která je ovlivňována pohonem i barevností samotné lamely. Předokenní rolety mají pestrou škálu pozitiv. Po celý rok si v místnostech užíváte příjemných teplot. Nepociťujete žádné větší výkyvy teplot, i když venku mrzne anebo nám pálí sluneční paprsky do okna. Pomocí ovladače i mechanicky lze regulovat světlo v interiéru. Pro mnoho uživatelů je nanejvýš důležitý design produktu. Kdo by si nepřál dokonalé venkovní stínění? V dnešní době už si můžeme zvolit i motorizované žaluzie, což přináší skutečný komfort.

Předokenní rolety a jejich kladné stránky

Věděli jste, že kvalitní předokenní rolety umí pracovat jako skvělá tepelná izolace? To vše v duchu motorického ovládání a čidla. V létě fungují automaticky, stáhnou se a slunce nevniká do pokojů. V zimě je to právě naopak. Jakmile zaznamená čidlo svit slunce, rolety se automaticky otevřou. Rolety poslouží jako izolace proti hluku. Když bydlíte ve velkoměstě, u silnice či vlakového nádraží, oceníte jejich protihlukové schopnosti. Tento jev padne do noty lidem pracujícím v noci, když se chtějí ráno vyspat, a maminkám malých dětí. Nesmíme zapomenout na bezpečnost.

Kde sehnat kvalitní zboží?

Žaluzie určené na venkovní použití mají také spoustu výhod. Lamely v žaluziích dokonale regulují světlo. Navíc jsou k dostání v mnoha barevných odstínech. Pokud se stále nemůžete rozhodnout, jaký výrobek by padl vašemu domu na míru, mrkněte se na internetové stránky společnosti CLIMAX.

Zanech komentář

od administrator
„O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“ Jan Werich