Bez lešení vaše fasáda, střecha ani komín novou tvář nezíská

Zima se blíží, stavební úpravy, které v průběhu léta někdy ležely ladem, s příchodem podzimu a blížící se zimou finišují. V rekonstruovaných domech a novostavbách se položily podlahy, zavedlo topení, přivedla voda, vyřešila kanalizace, vymalovalo se… Nyní čekají poslední nutné změny i fasády domů. Zatepluje se, pokládá střešní krytina, čistí se nebo se komplet staví komíny, zavěšují okapy a hromosvody.

Pronájmem lešení získáte kvalitní produkt za přijatelnou cenu

Výškové práce se v jednotlivých případech obejdou bez lešení a podobně, ovšem činnosti většího rozsahu, které se odehrávají ve výškách, musejí počítat s lešením, bedněním, nebo přechodovými lávkami. Pro jednorázové zakázky se majitelům domů či správcům objektů nevyplatí nákup nového bednění a lešenářských souprav. Ideální volbou je půjčovna lešení. V rámci úspor a zrychlení své práce si lze lešení objednat na daný termín. Soustava vám bude dovezena na dané místo, profesionálně sestavena a s datem ukončení pronájmu bude odborně rozebrána a odvezena. V případě, že se dané práce prodlouží kvůli nepříznivému počasí, liknavosti pracovníků nebo jiným negativním okolnostem, není problém si stabilní či pojízdné lešení půjčit na delší dobu, než byla ujednána. Rozhodně je varianta pronájmu levnější a jistější než nákup nové lešenářské soustavy, již využijete jednou či dvakrát a pak ji budete nevýhodně prodávat.

Mobilní oplocení slouží k ochraně majetku i osob

Půjčovna se nesoustředí pouze na pomocné systémy pro výškové práce v exteriérech a interiérech. Důležitou součástí stavebních komplexů, kterým hrozí výpady chmatáků a pobudů, je mobilní oplocení. Dostatečně pevné pletivo zabrání vniknutí nezvaným návštěvám a potenciálním krádežím. Oplocení se ovšem používá pouze na stavbách. Koncerty a jiná kulturní vystoupení pod širým nebem se neobejdou bez oplocení areálu i k oddělení účinkujících a aparatury od posluchačů a diváků.

Publikováno: 24. 09. 2018

Kategorie: Stavba & rekonstrukce

Autor: administrator