Chcete mít doma perfektně uklizeno a čisto? Pozvěte si Perfekt úklid!

Téměř každý si zakládá na čisté a uklizené domácnosti, ale jen hrstka lidí ráda uklízí. Pokud vám uklízení bytu či domu zabírá zbytečně moc času a raději byste se věnovali příjemnějším záležitostem, najměte si někoho na úklid bytu. Profesionální úklidové služby jsou v posledních letech žádanější než kdykoliv předtím. Velká časová úspora a precizní práce kvalifikovaných profesionálů jsou dostatečně výmluvné argumenty. Stále jste na vážkách? Svěřte svou domácnost firmě, pro kterou je úklid domácností každodenní rutinou. Obraťte se na Perfekt úklid a nebudete litovat.

Přestože na trhu působí nespočet úklidových firem, jen některé přistupují ke klientům individuálně. Perfekt úklid mezi ně patří – prioritou je spokojený zákazník, který se na firmu obrátí i napříště. Pracovníci jsou pečliví, spolehliví a velmi flexibilní. Při úklidu používají šetrné čistící prostředky a aplikují efektivní technologické postupy, které jsou v souladu s nejnovějšími trendy v oblasti úklidu a čištění. Pro vás to znamená jediné – vaše domácnost bude čistá a útulná jako klícka.

Perfekt úklid se nebrání ani jednorázovým zakázkám. Úklidové služby Praha zahrnují také úklid po rekonstrukci, výměně oken, malování apod. Máte-li jiné zvláštní požadavky, nenechávejte si je pro sebe. Uklízeči vrátí lesk i interiéru v katastrofálním stavu.

Buďme však trochu konkrétnější. Co byste si měli představit pod pravidelným úklidem? Úklidová firma Perfekt úklid zajišťuje vytírání a voskování podlah, vysávání koberců, očištění spotřebičů a pracovních ploch, desinfekci a mytí koupelen a WC, leštění skleněných ploch, vynesení odpadů a výměnu sáčků, úklid terasy, balkonu a chodby, ale také domácí práce jako jsou praní prádla, žehlení apod.

Rozhodnete-li se pro jednorázový úklid, pracovníci se postarají o umytí oken, ošetření rámů eurooken voskem, vyčištění čalounění a sedací soupravy, umytí radiátorů, vyčištění vypínačů a el. zásuvek, umytí podlah, desinfekci sociálního zařízení a další činnosti.

Chcete se dozvědět více? Kompletní seznam úklidových prací, reference a platný ceník najdete na www.perfektuklid.cz.

Zanech komentář