Chraňte věci ve sklepě, bezpečnostní dveře jsou nutnost

Nejspíš svůj dům nebo byt chráníte kvalitními bezpečnostními dveřmi. To je dobře. Nikdy nevíte, kdy se k vám pokusí dostat nevítaný host a odnést si vaše největší cennosti. Napadlo vás, že stejně důležité jsou také bezpečnostní dveře do sklepa? Sklepy bývají plné cenných pokladů. Případné vloupání může udělat velkou škodu.

Proč bezpečnostní dveře do sklepa?

Jen si uvědomte, co všechno ve sklepě máte. Vedle hromady nepotřebného harampádí tam lidé často nechávají kola, lyže, snowboardy, kočárky a další hodnotné věci. O nic z toho určitě nechcete přijít. Vloupání do sklepa ovšem může být docela jednoduchá záležitost, obzvlášť pokud zrovna nejste doma. Myslete na to a co nejdříve si pořiďte bezpečnostní sklepní dveře.

Jaké dveře zvolit?

Na dveře do sklepa nemusíte mít takové nároky jako na domovní dveře. Jde pouze o to, aby se za ně nedostal zloděj. Není třeba řešit termoizolaci nebo tlumení nadměrného hluku. Kvalitní bezpečnostní dveře vyrábí firma NEXT. Jedná se o ryze českou firmu, která vyrábí dveře na míru, nejde tedy o žádnou nekvalitní sériovou výrobu, jako znáte v případě levnějších variant. Bezpečnostní dveře do sklepa NEXT SD101T jsou přesně to, co hledáte. Produkt je vyvinutý na bázi domovních a bytových dveří SD101 a SD111. Sklepní dveře zachovávají kvalitu a bezpečnost, oproti původním modelům jim chybí jen ty vlastnosti, které nejsou ve sklepě důležité. Povrch je pozinkovaný. Dveře mají certifikaci třetí bezpečnostní třídy. Montovat se mohou do původní kovové zárubně. Montáž je součástí ceny dveří. Historie firmy NEXT sahá do roku 1990. Za svou existenci nasbírala spoustu cenných zkušeností. Charakteristický je pro ni lidský, ochotný přístup ke klientům. Poskytuje poradenství a snaží se vyhovět všem přáním.

Publikováno: 22. 07. 2019

Kategorie: Stavba & rekonstrukce | Stavba & rekonstrukce

Autor: administrator