Jak snadno a rychle důkladně vyčistit koberce, sedačku i matrace?

Čistota je půl zdraví a platí to i o domácnosti. Zejména v době, jako je ta dnešní, bychom měli věnovat úklidu a čištění našich domovů mnohem více pozornosti. Jenomže to se lehko řekne, ale hůř udělá. Co si počít s flíčky a fleky, které se materiálů drží zuby nehty? Pokud vás trápí stav vašich koberců a na sedací soupravu se nemůžete ani podívat, máme pro vás tip. Prozradíme vám, kdo si poradí se všemi druhy nečistot a vrátí vašemu domovu lesk i vůni.

Bohaté zkušenosti a důraz na zdravotní nezávadnost

Vyčistit koberce, sedačku či jiný čalouněný nábytek tak, aby byl výsledek dokonalý, vyžaduje zkušenosti, moderní vybavení a špičkové čisticí prostředky. Vším potřebným disponují profesionálové z franšízové firmy Carpet Brothers. Na kontě mají přes 70 000 kusů nábytku a více než 300 000 m² plochy koberců. Poradí si za všech situací, a to bez použití čistidel s obsahem toxických látek. V rámci primárního čisticího programu Carpet Natural se naopak můžete spolehnout na absenci fosfátů a rozpouštědel. Na místě nejsou ani obavy z případné ztráty záruky při čištění vlněných koberců – společnost je držitelem certifikátu WoolSafe, díky kterému záruka přetrvává i po vyčištění. Carpet Brothers působí v celé České republice, takže pokud zrovna poptáváte čištění koberců Liberec nebo v jiném než hlavním městě, směle do toho. To samé platí i o ostatních službách – otevřené dveře mají i zájemci o čištění sedaček Liberec.

Jaké metody čištění Carpet Brothers používají?

Při čištění koberců volí profesionálové různé metody – vždy s ohledem na vlastnosti materiálu a požadavky zákazníka. Čalounění čistí za pomoci karbonizace s hypoalergenní úpravou, která eliminuje mikroorganismy a prodlužuje životnost vláken. A co se týče matrací, ty Carpet Brothers čistí vysokofrekvenčním vibračním zářením, jež spolehlivě odstraní bakterie, viry, plísně i roztoče.

Publikováno: 31. 10. 2020

Kategorie: Praktické rady

Autor: administrator