Co budete potřebovat na zahradní párty?

Máte v zimě významné životní jubileum a chcete to se svou rodinou a přáteli náležitě oslavit? Jenže si je nechcete zvát přímo domů, protože to s sebou přináší jen starosti navíc? Párty v domě totiž představuje velké riziko, že se něco rozbije, nenávratně poškodí apod. a jako oslavenec určitě nechcete celý večer chodit a vše kontrolovat. Pozvěte hosty na zahradu, stačí si výhodně půjčit velkorysý prostor, který bez problémů vytopíte. Co ještě a proč budete potřebovat?

Perfektní zázemí

I když bude venku mrznout, hostům nesmí být zima. Aby vše fungovalo na jedničku, nabízí se řešení v podobě velkého trubkového stanu. Tem má strop i bočnice ze silného materiálu, stabilní konstrukci a dá se poměrně rychle vytopit pomocí tepelných agregátorů. Navíc nabízí velkorysý prostor, do kterého se vám v pohodě vejde třeba i pódium pro kapelu, místo na tancování, bar a pohodlné posezení. K tomuto stanu se jako doplněk hodí minimálně jeden klasický nůžkový stan, který využijete jako sklad pro pití a jídlo. Cena zapůjčení párty stanu není vysoká a vy tím velmi elegantně vyřešíte problém, kam pozvat i několik desítek hostů, aniž byste se museli strachovat o majetek.

Gril a další vybavení

Na dokonalosti venkovní párty přidají grilované pochoutky, koupit můžete třeba celé sele a připravit tak netradiční občerstvení. K jeho přípravě budete potřebovat velký gril, který si také můžete výhodně půjčit. Kromě něj ještě gril s pečícím kamenem nebo párkovač na přípravu párků v rohlíku. Vše nabízí půjčovna party stanů AZrent. Objednat si můžete i klasické pivní sety na sezení, aby hosté měli kýžené pohodlí. Ceník a kompletní nabídku najdete na www.azrent.cz.

Nezapomeňte na program

Možná jste už někdy zažili tu hrůznou věc – nudu na párty. Nedovolte, aby se hosté nudili a připravte jim několik zpestření. Začít můžete třeba mícháním letních drinků (několik receptů je zde), pokračovat hrou na hádání filmů při pantomimě a až bude zábava v plném proudu, vytáhněte jako překvapení karaoke.

Publikováno: 06. 02. 2018

Kategorie: Zahrada

Autor: administrator

Tagy: cena zapůjčení párty stanu | půjčovna párty stanů