Jak efektivně odstranit graffiti a ochránit fasádu před vandaly?

Nelegálně vytvořené graffiti představují problém, který se týká státní správy i soukromých vlastníků. Sprejeři ročně způsobí nemalé škody na fasádách domů i jiných površích. Pokud jste se s řáděním samozvaného umělce blíže seznámili i vy, nezoufejte. Prozradíme vám, jak odstranit graffiti a ochránit plochu před dalším znehodnocením.

Odstranění graffiti je lepší svěřit odborníkům

Nápisy a obrazce vytvořené spreji či lihovými fixy není jednoduché odstranit svépomocí. Barva se dostává hlouběji do struktury fasády a čištění běžným způsobem nepřipadá v úvahu. Většinou nepomůže ani nový nátěr, a to ze dvou důvodů. Graffiti bude prosvítat a i kdyby se vám nakonec malůvky podařilo překrýt, je reálné, že se pachatel opět vrátí na místo činu a vytvoří další mistrovské dílo. Odstranění graffiti je proto lepší svěřit do rukou odborníků disponujících moderními technikou a know how. Za zmínku stojí profesionální služby společnosti AXIOM REAL s.r.o., která se v oboru odstraňování graffiti a provádění antigraffiti nátěrů pohybuje řadu let. odstraneni-graffiti

Jak probíhá odstranění graffiti a následná prevence?

Ať už vám jde o vyčištění fasády od graffiti, tagů, nápisů jinými psacími potřebami nebo plakátů, nálepek a zbytků lepidla, spolehněte se na perfektní výsledek. Odstranění je možné z umělých i přírodních povrchů, aniž by došlo k poškození struktury původního nátěru. AXIOM REAL má s čištěním fasád od graffiti dlouhodobé zkušenosti a používá certifikované postupy. Pro provedení samotného čištění je vhodné aplikovat preventivní antigraffiti nátěr, který poskytne danému povrchu efektivní ochranu. Každé další odstranění je rychlé, snadné a v případě AXIOM REAL nebudete po dobu jednoho roku až tří let platit nic navíc. Zároveň se můžete spolehnout na nonstop servis, v rámci kterého se technici postarají o odstranění graffiti v rozmezí 24 hodin.

Publikováno: 28. 11. 2015

Kategorie: Praktické rady

Autor: administrator

Tagy: antigraffiti nátěr | jak odstranit graffiti