Dopřejte svým rybičkám luxus, vyberte jim akvária Juwel

Začínající akvaristé si možná říkají, že tolik nezáleží na tom, jaké akvárium svým rybičkám pořídí. Jde přeci jen o to, aby měly kde plavat, voda se filtrovala a světlo svítilo. To je ale chyba. Akvária často zdobí interiér vašeho pokoje a starají se také o to, aby i akvarijní rybičky měly svůj kousek ráje na zemi. A přesně ten jim poskytnou akvarijní sety Juwel.

Proč zrovna Juwel?

Německá firma Juwel, která se specializuje na výrobu a vývoj akvárií a akvarijní techniky, působí na trhu už přes 50 let. V jejich portfoliu najdete jen kvalitní výrobky, za které ručí německými, evropskými a globálními bezpečnostními předpisy a normami. Svůj design a ultramoderní technologie posouvají pořád dopředu, a z akvárií se tak pro rybičky stává nejen bezpečný, ale také moderní a útulný domov. Mimo jiné se Juwel také pyšní oceněním Značka roku v kategorii zvířata, kterou vyhrála dva ročníky po sobě, v letech 2017/2018 a 2019/2020.

Útulný domov pro vás i pro rybičky

Příjemný a pohodlný domov si zasloužíte vy i vaše rybičky. V kvalitním sortimentu akvárií Juwel narazíte i na kousky s vypouklými skly. Spolu s dřevěnými rámy doplní akvarijní sety perfektně jakoukoliv místnost. A LED osvětlení už je v akváriích prakticky standardem, v nabídce firmy Juwel akvárium bez světel nenajdete. Vyšperkujte si pokoj k dokonalosti a udělejte radost nejen sobě, ale i rybičkám.

Jen ty nejnovější moderní technologie

Juwel si zakládá na luxusu, kvalitě a moderním a nadčasovém designu. Své technologie neustále vylepšují a rozvíjí, proto si s novým akváriem Juwel domů přinesete i poslední výstřelky moderní inovace.

Aby dlouho vydrželo

Abyste nemuseli za pár měsíců kupovat nové akvárko, najdete na spodní části bezpečnostní rámy. Ty se postarají o to, aby se akvárium nepoškrábalo nebo nijak nepoškodilo. Navíc perfektně sedne na skříňku Juwel.

Tak si na to posvítíme

Světla v akváriích Juwel mají ty nejnovější technologie. LED osvětlení vytváří optimální světlo a zároveň šetří energií. Vaše rybičky tak skvěle uvidí, kudy plavou, a vy si zatím díky ušetřeným penězům můžete vybrat nový přírůstek nebo dekoraci do akvária.

Na řadu přichází superfiltr

Superfiltr Bioflow kombinuje účinek s bezpečím. Je tichý tak, že ho téměř neuslyšíte, a výkonná čerpadla se zatím postarají o to, aby perfektně odvedla svou práci. Vy si tak v tichu můžete užívat relaxaci, aniž byste se o své rybičky museli bát.

Nastavujte teplotu vody

Nastavitelný ohřívač je extra odolný vůči nárazům, takže ho nepokoří ani ta nejsilnější rybka. Vy si pak už jen nastavíte teplotu, na kterou chcete vodu v akváriu ohřívat, a dál se nemusíte o nic starat. Aby byl domov pro vaše rybičky dokonalý, je třeba spojit luxus a moderní technologie. Akvarijní sety Juwel mají oboje. Vytvořte perfektní prostředí uvnitř pro vaše rybičky, i svému interiéru.

Publikováno: 20. 02. 2020

Kategorie: Interiér | Interiér

Autor: administrator