Dřevěná podlaha sluší každému interiéru. Bez výjimky!

Vybíráte novou podlahu a nechcete šlápnout vedle? V tom případě vsaďte na generacemi prověřený materiál, na který nedali dopustit již naši předkové. Zaměřili jsme se na dřevěné podlahy, které nabízí společnost AU-MEX s.r.o. Značky Real FLOOR, Old Chapel (jednovrstvé masivní dřevěné podlahy) a EKOWOOD (vícevrstvé dřevěné podlahy) jsou zárukou vynikajících vlastností. Pohodlně se usaďte a seznamte se s jednotlivými výhodami…

Proč si pořídit dřevěnou podlahu?

Dřevo patří k nejodolnějším materiálům. Dřevěné podlahy vynikají trvanlivostí a odolností. Vydrží ve skvělé kondici i desítky let. Jsou odolné proti oděru, mechanickému namáhání a průrazu, mají vynikající izolační vlastnosti (tepelné i zvukové), absorbují vlhkost a v neposlední řadě jsou příjemné při našlapování. Podstatnou výhodou je možnost renovace. Léta užívání logicky vedou k narušení svrchní vrstvy, ale po přebroušení na namáhané straně a aplikaci ochranného nátěru získá podlaha původní vzhled. Vraťme se však k podlahám, které najdete v nabídce společnosti Au-Mex. Dostanete na výběr z rozsáhlého sortimentu podlah z masivu, palubek, prken i parket, a to z klasických i exotických druhů dřeva.

Masivní podlahy mají mnoho podob

Vícevrstvé dřevěné podlahy EKOWOOD jsou k dostání v provedení z klidných i exotických dřevin (doussie, merbau, teak, jasan, dub, jatoba a ořech). Pokládají se plovoucím způsobem i lepením a hodí se i do interiérů s podlahovým topením. Pokládka je snadná a nedochází při ní ke znečištění místnosti. Masivní dřevěné podlahy Real FLOOR patří k nejoblíbenějším podlahovým krytinám vůbec. Vyrábí se z teaku, palisandru, modřínu, borovice a merbau. Zároveň i z dubového dřeva, a to ve formě palubek i parket. Pokud si však potrpíte na přirozeně vypadající patinu, rozhodně nepřehlédněte masivní podlahy Old Chapel, které mají díky odbornému „postaršení“ nevšední nádech starých časů. S výběrem té správné podlahové krytiny vám ochotně poradí kvalifikovaný personál. Fotografie a další informace najdete na www.au-mex.cz.

Publikováno: 10. 03. 2016

Kategorie: Stavba & rekonstrukce | Stavba & rekonstrukce

Autor: administrator

Tagy: dřevěné podlahy | masivní podlahy