Holistické granule Orijen: Perfektní volba pro chovatele psů a koček

Češi nedají na přítomnost čtyřnohých mazlíčků dopustit. Patříte-li k milovníkům psů a koček i vy, stoprocentně vám záleží na jídelníčku svého svěřence. Abychom vám hledání ideálního krmiva usnadnili, představíme vám kanadskou značku Orijen. Proč byste měli zvážit přechod právě k tomuto holistickému krmivu? Odpověď se dozvíte v následujících řádcích.

Co je to holistické krmivo?

Granule Orijen patří do skupiny holistického krmiva. Slyšíte tento přívlastek poprvé a netušíte, co si pod ním představit? Jedná se o výrobek bez obsahu nekvalitních obilovin, které jsou typickou složkou levného krmiva. Oproti tomu jde o krmivo bohaté na kvalitní bílkoviny a lokální suroviny potravinářské kvality. Jinými slovy – jde o to nejlepší, co je na trhu s granulemi k mání.

Proč vsadit na vlastnosti granulí Orijen?

Granule pro psy a kočky značky Orijen se vyrábí pouze z přírodních surovin. Konzervační látky a umělá barviva v nich nenajdete, co platí také o obilovinách. Nejvýznamnější složku granulí tvoří kvalitní maso, ovoce a zelenina, zdraví prospěšné rostliny a nechybí ani veškeré důležité živiny, vitamíny a prebiotické bakterie. Přejdete-li ze současného krmiva na holistickou stravu, budete mít jistotu, že váš pes/kočka dostává vše potřebné a bude prospívat.

Kde seženete špičkové krmivo Orijen za skvělou cenu?

Máte obavy, že v nejbližším supermarketu granule Orijen nemají? Proč ztrácet čas, když si je můžete objednat ve specializovaném e-shopu zveros.cz. Prodejce nabízí všechny řady krmiva – Orijen Puppy Dog pro štěňata, Adult pro dospělé psy a Senior pro psí stařečky nad 7 let. Pokud jste z Brna, máme pro vás další dobrou zprávu. Zboží dostanete ještě v den objednání a za rozvoz nezaplatíte ani korunu. Nemusíte však zoufat a ni v případě, že v Brně nebydlíte. Prodejce má veškeré zboží skladem a budete ho mít doma do 24 hodin od potvrzení objednávky. Samozřejmě s poštovným zdarma!