Špičková čistící technika Nilfisk: Pro perfektní úklid v domácnosti i mimo ní

Představte si, jak by asi vypadal váš byt nebo dům, kdybyste několik týdnů neuklízeli. V souvislosti s pravidelným úklidem si samozřejmě zaslouží pozornost také kancelářské, komerční a průmyslové prostory. A přestože se do úklidu a čištění nikdo příliš nehrne, s moderními pomocníky ze segmentu úklidové a čistící techniky jde většina činnosti jako po másle. Pomocí špičkových strojů lze dosáhnout neuvěřitelných výsledků. Stačí si jen vybrat tu správnou značku. Co třeba Nilfisk, která je ve svém oboru legendou? Dánská společnost Nilfisk-Advance je na trhu velmi dlouho. P.A. Fisker položil základy koncernu již v roce 1906, kdy představil hit tehdejší doby – tichý vysavač pro domácnost, který byl ve své době naprosto inovativní. Postupem času přibyly v rodině čistící techniky další profesionální úklidové stroje a nyní v nabídce najdete vysokotlaké myčky (WAPky), parní čističe, podlahové mycí a leštící stroje, samoobslužné myčky automobilů, čističe oken a další zařízení a výrobky pro efektivní čištění.
Takřka nepostradatelnými nástroji jsou kompaktní parní čističe do domácnosti. Využívají se k různým účelům uvnitř i venku. Nilfisk vyrábí široké spektrum modelů, které jsou vhodné také do firem a průmyslových objektů.
Filosofií tradiční značky byla kombinace vysokého výkonu a ekonomického provozu. Nilfisk sází na nejnovější technologie, ergonomický design a kvalitní zpracování. Při výrobě se řídí osvědčenými technologickými postupy a využívá pouze hodnotné materiály. Výsledek hovoří za vše – čistící technika Nilfisk je na vysoké úrovni a přitom za dostupnou cenu. Prodejem čistící techniky Nilfisk se již od roku 1991 zabývá společnost MERKURIA ARTES. U autorizovaného zástupce najdete veškeré stroje, které si můžete také zapůjčit. Více na www.nilfiskcentrum.cz.

Publikováno: 10. 05. 2016

Kategorie: Praktické rady

Autor: administrator

Tagy: nilfisk | parní čistič do domácnosti